Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki Dekoder Wybrać w Nc+ Lub Polsacie ??

diger4 13 Lut 2018 10:40 3153 5
  • #1 13 Lut 2018 10:40
    diger4
    Poziom 6  

Witam.

Obecnie jestem w nc+ i za nie długo kończy mi się umowa, lecz nie jestem pewien czy warto u nich zostać ponieważ coś mnie tam trafia z powodu gównianego sprzętu, jaki oferują stąd moje pytanie.

Jaki waszym zdaniem dekoder jest najmniej awaryjny i u jakiego operatora ?

Obecnie mam sagem com ds-187 i byłbym zainteresowany zupełnie inną marką dekodera.

Bajery takie jak nagrywanie w dekoderze nie mają dla mnie znaczenia istotne, aby się nie wieszał i nie resetował.

Zdaję sobie sprawę, że Polsat też ma badziewie, ale może tam, chociaż jest nieco większy wybór dekoderów ?

Co proponujecie.

0 5
  • #2 13 Lut 2018 16:16
    Foxtrott
    Poziom 34  

Proponuję byś z nową umową (obojętnie jaki operator) zakupił tylko moduł CAM z kartą i kupisz sobie tuner jaki ci się podoba - sam układasz sobie listę programów, dowolnie ją modyfikujesz itp.
    Pytanie co jeszcze oczekujesz po tunerze oprócz bezawaryjnej pracy ?
    Zerknij na Cryptoboxa 650 lub 700 lub VU+.

0
  • #3 13 Lut 2018 16:50
    _kli_
    Poziom 33  

Foxtrott napisał:
    Zerknij na Cryptoboxa 650 lub 700

700HD nie ma kieszeni na moduł, a 650HD nie obsłuży modułu CI+ bez trybu Legacy, który oferuje NC+. Zadziała w nim natomiast moduł CP.
    http://satkurier.pl/news/161979/moduly-cici-10-pytan-i-odpowiedzi.html?news_page_id=0
    diger4 napisał:
    Obecnie mam sagem com ds-187

NC+ wycofuje te dekodery i zapewne niebawem zostanie Ci zaproponowany WiFi Box. To taki trochę nowszy dsi z wifi.

0
  • #4 13 Lut 2018 18:21
    diger4
    Poziom 6  

ciekawe możliwości ma ten dekoder ale jeden minus
    w telewizorze nie mam HD mi :)

0
  • #5 13 Lut 2018 20:17
    1098678
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 27 Lut 2018 22:39
    pasikonik5
    Poziom 12  

mihal2002 napisał:
    Jak dla mnie to Evobox w CP kładzie NC+ na łopatki nawet z tym nowym wynalazkiem Ultrabox.

Dokładnie ,zdobył chyba nawet jakąś nagrodę w zeszłym roku. Ale z pewnością można go polecić, nawet jeśli nie będziesz korzystać z nagrywania. Choć tak naprawdę żeby wykorzystać jego pełne możliwości, to muaił byś mieć konwerter Unicable . Dekoder działą bardzo szybko, jeśli chodzi o przełączanie kanałów itp. , nie wiesza się. Z tego co słyszałem nie jest to chińczyk, robią go w Polsce. A oprogramowanie nie jest już polsatowskie na szczęscie, robi go ADB.

0