Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Re: sterowniki do płyty acer x3812 - sterowniki chipset vg driver do płyty acer

yumisajuri13 13 Lut 2018 19:03 225 13
  • #1 13 Lut 2018 19:03
    yumisajuri13
    Poziom 4  

Witam proszę o pomoc. Kupiłem nowy dysk i potrzebuję sterowników do płyty głównej acer x3812 sćiągałem ze strony acera i gdy zainstalowałem chipset nie pojawiło mi się uruchom ponownie. Nie wiem w końcu czy to się zainstalowało a np audio driver się zainstalował i realtek działa. Proszę o pomoc.

Rozumiem juz ale po prostu chodziło mi tylko o to czy ten chipset na pewno jest aktualny , bo miałem taka sytuację że po zainstalowaniu tego sterownika nie było informacji żeby uruchomić komputer ponownie , potem przez chwile miałem dysk zapełniony na czerwono potem się zmniejszyło potem znowu i to było dziwne.. dlatego spytałem.. a co do grafiki to tak nie działa mi ale może dlatego, że podłączyłem kartę graficzną zewnętrzną i zainstalowałem do niej także na razie mi nie potrzebne do płyty już. Chodziło mi tylko o ten chipset bo to nowy dysk. Nie chce, żeby były z nim problemy przez sterowniki

0 13
  • #2 13 Lut 2018 19:12
    Kasek21
    Poziom 43  

yumisajuri13 napisał:
    windows 64 bit

vga driver nie działa była informacja o niezgodności systemu a wybierałem windows 64 bit

To jednemu psu na imię Burek?

0
  • #6 13 Lut 2018 20:21
    yumisajuri13
    Poziom 4  

A jak sprawdzić chipset w menadżerze urządzeń?

0
  • #7 13 Lut 2018 20:27
    Kasek21
    Poziom 43  

yumisajuri13 napisał:
    a jak sprawdzicchipset w menadżerze urządzeń ?

Intel G43 Express

0
  • #8 13 Lut 2018 20:34
    yumisajuri13
    Poziom 4  

Ściągnąłem Everest i Aida.

Re: sterowniki do płyty acer x3812 - sterowniki chipset vg driver do płyty acer Re: sterowniki do płyty acer x3812 - sterowniki chipset vg driver do płyty acer

0
  • #11 13 Lut 2018 20:44
    yumisajuri13
    Poziom 4  

no rozumiem ale nie wiem w końcu czy to jest aktualne chodzi mi najbardziej o ten chipset.

0
  • #13 14 Lut 2018 01:05
    yumisajuri13
    Poziom 4  

rozumiem juz ale po prostu chodziło mi tylko o to czy ten chipset na pewno jest aktualny , bo miałem taka sytuację że po zainstalowaniu tego sterownika nie było informacji żeby uruchomić komputer ponownie , potem przez chwile miałem dysk zapełniony na czerwono potem się zmniejszyło potem znowu i to było dziwne.. dlatego spytałem.. a co do grafiki to tak nie działa mi ale może dlatego że podłączyłem kartę graficzną zewnętrzną i zainstalowałem do niej także na razie mi nie potrzebne do płyty już. chodziło mi tylko o ten chipset bo to nowy dysk. nie cche żeby były z nim problemy przez sterowniki

0
  • #14 14 Lut 2018 09:03
    PITERRR
    Poziom 42  

Chipset jest najnowszy. Zależy do jakiego systemu operacyjnego? A co sterownika VGA musi być zainstalowany w menażerze urządzeń maja być wszystkie sterowniki. A co do tysku to zależy jaka pojemność miałeś na partycji C zawsze rób większą bo to nie czasy XP że wystarczyła mała partycja i było ok.

0