Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Problem z monitorem. - Monitor samoczynnie włącza Menu regulacji kontrastu, obra

slawomir10024 13 Lut 2018 19:51 1113 3
  • #1 13 Lut 2018 19:51
    slawomir10024
    Poziom 6  

Cześć wszystkim użytkownikom forum Elektroda oto mój problem, który chcę przedstawić jest on następujący otóż dzisiaj pracowałem na komputerze i nagle wyskoczyło Mi samoczynnie okno Menu regulacji kontrastu, kolorów i innych funkcji dotyczących opcji Monitora typ Monitora Neovo F-417 17 cali i gdy okno tych opcji jest na ekranie to cały czas przesuwają się dookoła i nie da się tego okna wyłączyć dopiero za jakiś czas samo ginie sprawdziłem pod laptopem to samo się dzieje po włączeniu PC-ta tak samo jest monitor szaleje jak opętany. Sprzęt zakupiony został w 2006 r. Służy Mi dobre 11 lat teraz będzie już 12 lat. Proszę o pomoc bo wszystkiego próbowałem i nic. Oto wideo dotyczące problemu związanego z moim monitorem: . Pozdrawiam Sławek.

0 3
  • Pomocny post
    #2 13 Lut 2018 20:18
    majsterek
    Poziom 21  

Niestety bez otwarcia monitora się nie obejdzie. Uszkodzony switch.

0
  • #3 13 Lut 2018 21:27
    slawomir10024
    Poziom 6  

Dzięki serdeczne. Pozdrawiam. Szukam właśnie wszędzie tej części do mojego typu monitora.

0
  • #4 16 Lut 2018 22:10
    slawomir10024
    Poziom 6  

Siemka to jeszcze raz Ja teraz wszystko jest tak jak powinno być monitor normalnie reaguje na moje polecenia chyba klawiatura w nim była zakurzona od środka przedmuchałem sprężonym powietrzem i działa nadal jak to się mówi złośliwość rzeczy martwych. Pozdrawiam użytkownika "majsterek" i wszystkich użytkowników forum Elektroda oraz dziękuję za pomoc w moim problemie. Sławek.

0