Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wielka prośba w sprawie 3310

15 Sie 2005 20:43 1304 17
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich i mam proźbe mam nokie 3310 i chce zrobić w niej imitacje kolorowego wyświetlacza jak to zrobić??Wiem tylko że potrzebne są jakieś obrazki ma ktoś może takie??
  • Poziom 21  
    obrazek wielkosci szkla LCD, ktory wklada sie pod wyswietlacz i ktory wlasnie jest ta tapeta, ale zeby to mialo wyglad trzeba zmienic podswietlanie na biale. Oile z wlozeniem tapety powinienes sobie poradziac to z wymiana diod niewiem, bo to zalezy od tego jak zaawanoswany jeste w dziedzinie "elektronika" ;]
    jezeli chcesz to moge ci pomoc bo mieszkamy niedaleko...
    pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Spoko przelutować diudki nie będzie problemu ale nie mam z kąd załatwic jakiś fajnych obrazków:(Może ktos bedzie miał
  • Poziom 12  
    Jeśli szukasz tapetek pod wyświetlacz to proponuję wykorzystać darmowe tapety ze stron. Google się kłania:)Wydrukuj je i będzie:)
    Pozdro
  • Poziom 10  
    Ale na co ma kupować jak moge se wydrukować tylko nie mam jakis takich fajnych a może ktoś będzie miał gotowe i odrau takie rozmiary
  • Poziom 19  
    Spróbuj tych obrazków tylko najlepiej jest wybierać na tapetę jakiś jasniejszy obrazek żeby puźniej było widać to, co jest na wyświetlaczu Raczej nie powinno być ciemnych barw
    Załączniki:
  • Poziom 10  
    Spoko dzieki wam znajde tylko jakis obrazk i zaraz se drukne i wsadze pod wyświetlacz dzięki
  • Poziom 17  
    witam.

Co do włożenia tapetki to nie opisaliście do końca problemu, ale juz go przedstawiam.

Jesli chcesz zeby było ją super widać w nocy to zalecam diody białe, jest jednak z nimi problem jak swieci słońce ciężko cos pzreczytac na wyswietlaczu.
    Do tego tapetke najlepiej wydrukować na folii.

Kup jeden arkusz foli do drukarek laserowych i idz do drukarni z dyskietka niech ci drukną, za druk i folie zapłaciśz jakie 6-7zł.

Teraz o włożeniu tapetki.

Wyjmujesz wyświetlacz z ramki i na nim masz szarą folię z tyłu, podważasz ją czymś, najlepiej coś w rodzaju skalpela lub cienki nóż odrywasz ją jeśli zostają resztki to bierzesz spirytus. jeśli brak to każde perfumy się też do tego nadaja, zmywasz ładnie pozostałości po szarej folii. Rób to jednak ostrożnie, bo bardzo łatwo jest uszkodzić wyświetlacz przez to zrywanie folii!!!.
    nastepnie z wydrukowanych tapetek wycinasz jedną i wkładasz pod wyświetlacz, który jest jak szyba po zerwaniu tej folii i cieszysz sie z kolorowego wyświetlacza, bedzie wyglądał tak jak wyglądają nokie sprzedawana na allegro.
    Dla uzyskania ładnego efektu zmien diody na klawiaturze na niebieskie.
    Bardzo ładny efekt.

Jak coś nie jasno napisałm to pisz.
    ps na folii jest znacznie lepsza jakosc tapetki niz na bialej kartce.

tapetki do 3310 3330 i 3410 do pobrania

jest tu około 40 fajnych tapetek
    pozdro

komu brak punktów to zapraszam na priv
    Załączniki:
  • Poziom 10  
    Nio to gdzie moge sciągnąć te tapetki bo nie podałeś stronki
  • Poziom 17  
    tapetki mas zpowyżej, mas zakurat 0,5 punkta to sciągnij sobie, sa odrazu gotowe do wydruku, nic nie tzreba zmieniac.

pozdro
  • Poziom 21  
    tomiko2, pocztaj co pisze!
    Nie ściągnie sobie:
    Punkty: 3.026, ręcznie w tym 0.5 dla użytkownika
    tomiko2, Pawel_bb ma tylko 0.5pkt, nie ma 3.026. Ty dostaniesz 0.5pkt, ale z konta Pawel_bb zostanie pobrane 3.026pkt!
    Nie bądź egoistą i dogadaj się z gościem na PW i wyślij mu na maila. Widzisz, że chłopak nie ma punktów. Tutaj powinniśmy sobie pomagać, a nie zdzierac punkty!
    Pomyśl!
  • Poziom 19  
    Jak chcesz to ściagaj masz juz 10 punktów :-)
    Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Czy jest jakiś sposób aby w domu przygotować taką tapetkę? Chodzi o to, na czym można ją wydrukować drukarką atramentową.
  • Poziom 19  
    Obrazek może być drukowany na papierze zwykłym lub foto musi być troszkę większy od wymiarów wyświetlacza i być w jasnych kolorach na folii nie próbowałem drukować więc nie wypowiem się na ten temat choć wydaje się że to całkiem niezły pomysł
  • Poziom 17  
    norb86 napisał:
    tomiko2, pocztaj co pisze!
    Nie ściągnie sobie:
    Punkty: 3.026, ręcznie w tym 0.5 dla użytkownika
    tomiko2, Pawel_bb ma tylko 0.5pkt, nie ma 3.026. Ty dostaniesz 0.5pkt, ale z konta Pawel_bb zostanie pobrane 3.026pkt!
    Nie bądź egoistą i dogadaj się z gościem na PW i wyślij mu na maila. Widzisz, że chłopak nie ma punktów. Tutaj powinniśmy sobie pomagać, a nie zdzierac punkty!
    Pomyśl!

napisałem przecież komu brak punktów zapraszam na priv czytaj uważnie a nie gadasz od rzeczy i obrażasz mnie

Dodano po 55 [sekundy]:

Jasiek3 napisał:
    Obrazek może być drukowany na papierze zwykłym lub foto musi być troszkę większy od wymiarów wyświetlacza i być w jasnych kolorach na folii nie próbowałem drukować więc nie wypowiem się na ten temat choć wydaje się że to całkiem niezły pomysł

to nie jest niezły pomysł tylko wszyscy którzy znają się dobrze na tapetkach to tak robią, spróbuj a nie zawiedziesz się
  • Poziom 11  
    Zebym mial tyle punktow co wymagacie to chetnie bym sciagnal :PP
  • Poziom 23  
    w wiekszosci papierniczych mozna kupic folie do drukarki atramentowej i wydruki wychodza bardzo ladnie , jedynie trzeba uwazac zeby sie nie rozmazaly ale jak juh wyschna nie trzeba zwracac wiekszej uwagi