Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bateria samsung galaxy s4 nie znam opisu pinów

miglanc32311 14 Lut 2018 19:51 360 1
  • #1 14 Lut 2018 19:51
    miglanc32311
    Poziom 3  

Chcę użyć starej baterii samsunga z telefonu do pewnego urządzenia ale ona ma cztery piny i podpisane tylko jest + i -. Nie wiem który pin to "T". I czy ktoś wie co to jest to "t"???? Chcę wsadzić tę baterię do starego tableta ponieważ jego bateria nie działa a parametry maja te same i wielkość też pasuje. Ale mam podane tylko gdzie przylutować + gdzie - i gdzie T. a bateria ma 4 piny a nie trzy.

0 1
  • #2 14 Lut 2018 20:11
    VIGOR_PICTURES
    Poziom 20  

Witaj,
    Takie podejście do sprawy ("nie znam się") raczej nie będzie pomocne....
    Tym bardziej pisanie ogólnikami ("do pewnego urządzenia", "do starego tableta").
    Na baterii musi być jakiś model czy inne oznaczenie. Zresztą Google zapewne szybko wyrzuci wynik na zapytanie "Co oznacza T na baterii" (widać szybciej zarejestrować się na forum i tutaj zadać pytanie, więc odpowiadam: najpewniej chodzi o informację o Temperaturze baterii). Poza tym skąd wiesz że mają identyczne parametry? Skąd też wiesz że bateria w urządzeniu nie działa?

Następnym razem staraj się przeczytać post przed wysłaniem, bo (bez urazy) ale brzmi jakby go pisało dziecko w drugiej klasie podstawówki..

Pozdrawiam.

0
  Szukaj w 5mln produktów