Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak połączenia telefonu Samsung J1 z komputerem

marcin-k 15 Feb 2018 07:35 1659 8
    marcin-k
    Level 15  
    Mam problem z połączeniem telefonu z komputerem telefon Samsung galaxy j1 po formacie kompa nie mogę się połączyć zainstalowałem sterowniki z strony Samsunga SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones oraz paczkę sterowników MTP i nic chciałem zainstalować kies ale przy próbie instalacji wywala błąd połączenia z Internetem . Wyczytałem w Internecie że musi być zainstalowane Windows media player ściągnąłem bodaj wersje 11. Zainstalowałem ale dalej nie mogę zainstalować tego kiesa po tej instalacji komputer widzi dwie pozycje karta wewnętrzna i zewnętrzna telefonu ale jakby z pustymi plikami nie mogę nic zrobić mam wszystkie foldery w karcie zewnętrznej ale dając właściwości pokazuje 0 bajtów co jeszcze muszę wgrać system to win xp z serwis pak3 wgrałem także net framerwork 2. Przed wgraniem czegokolwiek zaraz po formacie podłączając telefon do kompa widział tylko zdjęcia z aparatem po wgraniu sterowników SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones telefon zaczął się ładować w komputerze ale zaczęło wyskakiwać że nie może załadować MTP więc doinstalowałem także te stery i dalej to samo jak doinstalowałem tego Windows media playera to jak mówiłem telefon zaczął się zgłaszać, ale pustymi katalogami co jeszcze mam doinstalować?
    marcin-k
    Level 15  
    System to Windows XP, a w telefonie to Android 4.4, jak wrócę z pracy to napiszę co w menadżerze jest wyświetlane.

Dodano po 8 [godziny] 53 [minuty]:

Daje zrzuty z menadżera urządzeń menadżera zadań, mój komputer oraz co jest jak otworzę kartę telefonu. Mam tylko nazwy katalogów, ale jakby pustych a na górze jest zrzut co wyskakuje mi podczas instalacji kiesa że brak połączenia z internetem jak wyżej w temacie zainstalowany win xp + sp3 32 bitowy windows media player 10 direkt X net framerwork 2.

Brak połączenia telefonu Samsung J1 z komputerem

Dodano po 14 [godziny] 41 [minuty]:

nikt nie pomoże ????????
    marcin-k
    Level 15  
    Na innym kompie z win7 zgłasza się normalnie jako dysk zewnętrzny (pendriwie) czy nikt nie ma jakiś pomysłów ? dalej męczę się z kiesem i nie mogę go zainstalować cały czas pisze na początku instalacji , że niema połączenia z internetem wiem że jak mi się uda ten szajs zainstalować to telefon powinien odpalić wcześniej zainstalowałem tylko te trzy rzeczy SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones oraz paczkę sterowników MTP i tego kiesa wszystko odpaliło za pierwszym razem i działało po formacie instalowałem te same instalki i kiesa nie mogę zainstalować.
    marcin-k
    Level 15  
    mam zrobione kopie systemu ghostem z przed zainstalowaniem jakich kol wiek sterowników do telefonu jak przywrócę system to mogę wgrywać je tak jakby pierwszy raz już kilka razy tak przywracałem i nie mogę zainstalować tego kiesa