Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Volvo/S60/2,4B lpg - Falowanie obrotów na biegu jałowym

15 Feb 2018 21:33 4335 5
  • Level 5  
    witam,mam problem wszystko jest dobrze do momentu aż silnik osiągnie 85"C . wtedy obroty silnika zaczynają falować. Po odpieciu przepływomierza przestawał, zmierzyłem go i pokazywał poniżej jednego Volta na biegu jałowym (miernikiem , pod vidą też) więc go wymienilem na nowy... i nic dalej to samo przepustnica czyszczona, rok temu ją regenerowałem (nowy potencjometr), czujnik temperatury tez wymieniłem ... brak błedów pod vidą. podcisnienie pokazuje 0,3 wiec w normie. Lewego powietrza raczej nie dostaje....

objawy takie same na lpg jaki na pb . Robiona adaptacja przez odpiecie akumulatora i jazd na pb. Bez zmian Zawór zmenych faz też srawdzony.
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 23  
    S60 potrzebuje adaptacji konkretnej jeśli chodzi o przepustnice. Często gęsto trafiało się że wołowina po korekcie licznika jakimś magicznym urządzeniem kasowalo to coś adaptacje i dopiero serwisowka volvo pomagała
    Na falowniki
  • Level 5  
    Tzn. Chodzi Ci o aktualizację oprogramowania dla przepustnicy. Pozostaje tylko serwis
  • Level 5  
    Problem rozwiązany, winowajca okazał się zawór EVAP czyli od oparów benzyny ze zbiornika. Wymieniłem go i problem znikną w moim przypadku :gitara:
  • Level 5  
    Problem rozwiązany, winowajca okazał się zawór EVAP czyli od oparów benzyny ze zbiornika. Wymieniłem go i problem znikną w moim przypadku :gitara: