Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi Q7 - Ledy kombinacje

16 Lut 2018 02:23 480 4
  • Poziom 34  
    Witam. Znacie jakiś moduł żeby zrobił z jednożyłowej pozycji i stopu na normalne dwużyłowe ? Pozycja jest na PWMie ile tam będzie ze 30% może ze 100Hz. Natomiast stop jest stały plus. Trzeba żeby to odróżniał, bo są LEDy od nowszej q siódemki co są osobne żyły. Było naklagane przekaźników, że niby przekaźnik miał się nie załączać z PWMa, tylko ze stałego plusa. Wpakował to w plastikowe pudełko i dał 6 żarówek aż wytopiło się to wszystko. Normalnie arcydzieło. MOże jakiś detektor szczytowy, albo międzyszczytowy i co tam dalej, to może bym coś wystrugał, tylko czy ktoś ćwiczył te tematy. Może jest jakiś moduł co idzie kupić żeby to zrobił ? Bo coś nie widzę w kodowaniach żeby komputer miał opcję puścić to po dwóch osobnych żyłach, ale za to jest w kostce do lampy jedna wola żyła co nie ma prądu kij wie od czego jak tam jest tylko stop z pozycją i kierunek. To na co ta czwarta zyła. Może to by na allegro kupił w końcu chińczyk wymyśli wszystko, tylko wszystkiego jeszcze nie zrobił.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 31  
    Może wykorzystaj dedykowany do aut z PWMem moduł przyczepy?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 34  
    Kolego już lepiej jak coś ma się zfajczyć, to ten moduł, niż sterownik samochodu, bo i tak wystarczy już tych cyrków, tzn. chodzi o to, że nie wiem czym to było spowodowane. Może ktoś wie, to potrzeba mi na potwierdzenie.

1. Czy to normalne, że jak jest podniesiona klapa, to światła zostają przełączone z tych dużych górnych na małe dolne, natomiast jak opuszczona (tzn. zamknięta), to zostają załączone górne, a dolne zostają odłączone. Chyba na zamkniętej klapie powinny świecić wszystkie światła, bo mamy lepszą widoczność. A tak, to co to za robota przecież to bez sensu.

Audi Q7 - Ledy kombinacje

2. Czy to normalne, że jak jest rozładowany akumulator, to komputer w tym Audi Q7 ma prawo pogłupieć do tego stopnia, że jak włączam lewy kierunek, to jest prawy kierunek ? Właściwie nie wiem czym to było spowodowane, ale wszystko było wpięte jak oryginalnie ma być i naprawdę tak się stało. Przecież taki samochód nie nadaje się do jazdy absolutnie.

Zamówiłem moduł z oznaczeniem MHS-4. Dzięki za podpowiedź, że ktoś to sprzedaje. W załączeniu instrukcja. Ponadto widzę, że produkcją tych modułów zajmuje się Quasar. Znalazłem instrukcję do modułu MP4-D2, którego Quasar, albo już nie sprzedaje i być może moduł nosi nowsze oznaczenie, albo nie posiadają tego w swojej ofercie.

Szczególnie potrzebna mi teraz możliwość nr.2, bo nie wiem czy wyciągać sterownik, czy ten Audi tak ma.
  • Poziom 43  
    Klapę podnosisz światła w klapie gasną. Po mojemu bezsens ale po niemiecku widocznie nie .. :)