Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skoda fabia 2 - Czyszczenie boczków materiałowych .

marekwodniak 16 Lut 2018 20:07 399 4
  • #1 16 Lut 2018 20:07
    marekwodniak
    Poziom 15  

Może ma ktoś sprawdzony sposób aby wytrzyscić bardzo zabrudzone boczki drzwi .Jakiś dobry preparat.

0 4
  • #2 16 Lut 2018 20:35
    kakibara
    Poziom 27  

Firana plus proszek z firmy karcher do tapicerki.
    Plak zielony zależy gdzie prysnie może zrobić plamę jak nie wytrzesz porządnie.
    Po wypraniu tym proszkiem bardzo długo utrzymuje się efekt zapachu świeżości.

0
  • #3 16 Lut 2018 22:59
    marekwodniak
    Poziom 15  

Napisz coś więcej co gdzie kupić preparat i jak to czyścić.

0
  • #4 17 Lut 2018 07:44
    kakibara
    Poziom 27  

Ja kupuje zawsze w sklepie dystrybutora firmy karcher - proszek jest bardzo wydajny, kosztuje około 80 zł wypierzesz nim kilka kompletnych aut, w domu meble, dywany wszystko co tekstylne.
    Bierzesz miske lub wiadro ciepłej wody wsypujesz 1/3 lub pół miarki proszku ręką mieszasz do uzyskania piany i samą pianę nakladaszx na firane i trzesz materiał tylko przygotuj się że bedziesz musiał wypucowac cale auto bo zawsze bedzie różnica - po tarciu firana-bierzesz czystą szmatke i wycierasz materiał - i tak jedziesz kawałek po kawałku. Czystą szmatką trzesz chwilę ona powoduje że zbierasz brud i nadmiar wody ale i tak auto musi postać w garażu aż dobrze wyschnie.Ja swoje samochody w lato nawet jak są czyste przelece firana dach siedzenia i tak jak ci mówię pi wyschnieciu masz super zapach czystosci przez dlugi czas- oczywiście bedziesz miał czarną firane musisz ja wyplukac w wodzie z proszkiem - strzepnac i dalej prać starać się tylko pianą nie przeszkadza że firana jest wilgotna.
    Proszek też nadaje się oczywiscie do odkurzacza pioracego.
    Plastiki też przecierasz nic sie nie stanie - oczywiście sprawdz sobie gdzieś jak reaguje bo koncern vw robi je trochę kiepskie- w sharanie żadnych problemów.
    No i wiadomo potrzesz chwilę i jeżeli woda zrobi się czarna wylewasz i robisz nowa mieszanke- za drugim trzecim razem poczujesz na ręce czy nie przesadzasz z proszkiem - ale bez obaw poczujesz czy nie slizgaja się palce z nadmiaru proszku- mi po godzinie mycia nie powoduje żadnych podrażnień.
    Dobra chyba wystarczy tego opisu - proszek po 5 latach nadaje się do użytku i nie traci swoich zalet. Pozdro.

1
  • #5 17 Lut 2018 09:33
    marekwodniak
    Poziom 15  

Dziękuje a co masz na myśli w słowie Firana kolego.Znalazłem już dystrybutora tego proszku .

0