Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Yamaha A 501 i TV samsung UE49K5600AWXXH - jakie słuchawki kupić?

17 Lut 2018 00:09 531 6
  • Poziom 3  
    Witam
    Mam pytanie dotyczące słuchawek bezprzewodowych, a dokładnie chodzi mi o to bym mógł słuchać przez nie tego, co mam na tv. Obecnie tv jest podłączony do wzmacniacza, wiec czy jest jakieś tego rozwiązanie czy pozostaje mi tylko podłączenie słuchawek z kablem do wzmacniacza?

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Witam,
    O jakie słuchawki bezprzewodowe chodzi? Czy Kolega posiada już jakieś czy dopiero będzie kupował?
  • Poziom 3  
    Jeszcze nie mam wybranego modelu słuchawek.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Jeżeli telewizor jest prawidłowo podłączony do wzmacniacza i można odsłuchiwać oglądany program "na kolumnach" to można kupić słuchawki bezprzewodowe z transmiterem. Taki transmiter podłącza się do gniazdka słuchawkowego w wzmacniaczu (lub telewizorze, pomijając wzmacniacz). Można też je podłączyć do wyjścia dźwięku w wzmacniaczu za pomocą przejściówki. To zależne jest od modelu. Najlepsze są z transmiterem FM. Mają kilkanaście metrów zasięgu (moje Sony działają na podwórku w odległości 30 m) ale są podatne na zakłócenia. Słuchawki z transmiterem na podczerwień są gorszym rozwiązaniem bo muszą cały czas widzieć transmiter. Są jeszcze transmitery bluetooth, które umożliwiają podłączenie dowolnych słuchawek, ale ich zasięg to około 10 m.
  • Poziom 3  
    agraba możesz mi podesłać przykładowy sprzęt (słuchawki) bo widzę, że to będzie najlepsze rozwiązanie podłączenie się do gniazda słuchawkowego w wzmacniaczu na jacka 6.5 mm.

pozdrawiam.
  • Poziom 3  
    użytkownik agraba pomógł mi wybrać odpowiedni sprzęt (słuchawki radiowe )