Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Daewoo Leganza, zamek centralny - montaż sterownika STIG BLOKER 60

cobus 18 Feb 2018 17:47 930 6
    cobus
    Level 9  
    Witam.
    Chcę założyć do DAEWOO LEGANZY nowy centralny zamek (sterownik), dokładnie "STIG BLOKER 60", ponieważ fabryczny centralny zamek uległ uszkodzeniu (nie działa pilot, z kluczyka wszystkie drzwi otwierają się i zamykają). Jeżeli założę sterownik pod okablowanie starej centralki (fabrycznej) powinno wszystko działać (czy muszę też zakładać siłownik w drzwi kierowcy) i jak to wygląda z montażem otwierania klapy bagażnika z pilota?
    Z góry dziękuję za pomoc.
    jacekwwy
    Level 19  
    cobus wrote:
    Jeżeli założę sterownik pod okablowanie starej centralki (fabrycznej) powinno wszystko działać

Powinno jeżeli "siłowniki" działają, nowy sterownik będzie pełnił tako samo funkcje jak i stary
    cobus wrote:
    montażem otwierania klapy bagażnika z pilota?

Jeżeli sterownik posiada tako funkcje to tak, zakładając ze masz też siłownik w bagażniku przewód idzie od sterownika oddzielnie musisz go po prostu znaleźć
    cobus
    Level 9  
    Niektórzy twierdzą ,że potrzebny jest jakiś "siłownik slave" ja niestety jestem troche "ciemny" w tym temacie .
    jacekwwy
    Level 19  
    cobus wrote:
    Niektórzy twierdzą ,że potrzebny jest jakiś "siłownik slave"

Dokładnie to chodzi ci o Master??.
    cobus wrote:
    siłownik slave

Nie koniecznie ale przydatny. Do otwierania pilotem nie zauważalny ale jak już otwierasz z kluczyka od strony kierowcy co znajduje się siłownik Master (Pan) to otwierają/zamykają ci się wszystkie drzwi przy siłowniku slave "sługa" otworzą ci się tylko te drzwi co je otwierasz z kluczyka
    cobus
    Level 9  
    Ja mam fabryczny centralny zamek z pilotem i jeśli np. otwieram z kluczyka drzwi pasażera to otwiera mi się tylko pasażera a od strony kierowcy wszystkie.
    cobus
    Level 9  
    Dzięki za pomoc :)