Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG k10 K420n - Po hard resecie nie mogę zalogować się na konto Google

18 Lut 2018 18:20 2604 6
  • Poziom 13  
    Witam serdecznie telefon bardzo wolno działał mimo wyczyszczenia z zbędnych plików itp. Zrobiłem hard reset i teraz nie mogę się zalogować na konto Google. Na komputerze mogę na to konto się normalnie zalogować. wszystkie metody resetu FRP z facebooka nie działają chyba dlatego że telefon miał najnowsze aktualizacje Androida. Góra co mi się udało to wejść do przeglądarki ale stamtąd już do ustawień (settings) się nie da żeby zresetować ustawienia Google. Jedyne wyście podłączyć pod BOX czy jest może jakiś programik? Proszę o pomoc
  • Poziom 13  
    Boxa nie mam wiem ze Chimera tool to robi po usb tylko nie mam konta hmm

Dodano po 23 [minuty]:

Umie się dostać do przeglądarki Google chrom ale nie umie się z niej wydostać do ostawień telefonu bądź do moich plików żeby odpalić aplikacje
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Jak jesteś w chromie musisz pobrać aplikację quick shourt marker
  • Poziom 13  
    Mam pobrany a jak mam ją odpalić z poziomu przeglądarki? ;)
    Dodano po 1 [godziny] 2 [minuty]:
    Po pobraniu na telefonie na dole pisze tylko ze pobrano kiedyś wyskakiwała opcja żeby otworzyć tu to też chyba jest zablokowane
  • Poziom 16  
    A karty now działaja? w przegladarce wpisz pliki, moje pliki lub pobrane i spróbuj wtedy.

• Poziom 21  
    Z3x lub Octopus robi od strzała w 30 sekund więc nie wiem czy jest sens się męczyć darmowymi sposobami.

Pozdrawiam