Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Niskie ciśnienie wody TERMET GE-19-02

20 Feb 2018 17:23 1284 1
  • Level 1  
    Mam problem z załączaniem się piecyka TERMET GE-19-02. Piecyk ten zamontowany jest w łazience do ogrzewania wody zarówno w łazience jak i kuchni. W łazience problemu nie ma ale w kuchni się pojawia szczególnie gdy spada ciśnienie wody spowodowane powrotem ludzi z pracy. Raz się załącza a raz nie. Instalacja wodna jest nowa bo była wymieniana rok temu, sitka zostały sprawdzone i przeczyszczone ale tak jak podawałem wcześniej w ciągu dnia problem sie prawie nie pojawia natomiast wieczorami się nasila. Co powinienem zrobić aby ten problem zlikwidować? Prosze o radę. Baterie też wymieniłem na nową ale to nie pomogło .
  • Level 36  
    A czy aby ta bateria w kuchni nie ma perlatora znacznie ograniczającego strumień. Jeśli tak, to trzeba wymienić perlator na inny - o większej przepustowości lub w ogóle zrezygnować z perlatora. Może też na piecyku przestawić pokrętło wody w pozycje mniejszego przepływu (wyższej temperatury wody) - wtedy będzie odpalał przy mniejszym strumieniu (dotyczy to wszystkich piecyków gazowych).