Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux - gwarancja 5 lat

21 Lut 2018 12:16 2928 2
  • Poziom 1  
    Cześć,

Piszę do Was z pytaniem.
    Jestem przed zakupem sprzętu AGD do wyposażenia mieszkania, ogólnie rzecz biorąc przez długi czas wchodziłem tu jako obserwator wątków i na jej podstawie stworzyłem sobie swoją "listę marzeń" sprzętu AGD, który będę potrzebować w niedługim czasie. To co dla mnie najistotniejsze było do tej pory to solidność czyli, żeby sprzęt podziałał możliwie długo ( chcę uniknąć sytuacji, że padnie zaraz po 2 latach ) - ale wiadomo, można przyjąć, że któryś producent jest mniej lub bardziej solidny, ale żadnej zasady nie ma. Bezpłatna gwarancja więcej niż 2 lata to rzadkość a z wyczytanych opinii wiem, że ubezpieczenia w elektromarketach raczej można sobie darować.

Wczoraj natrafiłem na promocję Electorluxa, który na swojej stronie kusi promocją 4/ 5 lat gwarancji na wybrane sprzęty przy zakupie odpowiednio 2/3 sztuk z różnych kategorii. No i teraz mam dylemat, bo w zasadzie cała moja lista , która była stworzona do tej pory stała się nieaktualna, bo myślę, żeby teraz wyposażyć się rzeczywiście w electroluxa - pralka, lodówka, płyta, okap i skorzystać z tej opcji.

W skrócie - jakie macie doświadczenia za sprzętem tej marki. Jak działa serwis w przypadku ewentualnej usterki?
    Szybko / powoli ? Szukają haczyków i sposobów, żeby nie uznawać gwarancji?

Z góry dzięki za odpowiedź i mam nadzieję, że Wasza informacja posłuży też kolejnym osobom, które stoją przed podobnymi dylematami :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Mam pralkę Electrolux. Tzw. "top". Ładowana z góry. W czerwcu skończy pięć lat. Na razie bezawaryjna. Na poprzednim mieszkaniu był też Electrolux. Też bezawaryjny. Został tam. Reszte AGD mam przeważnie Bosch'a. I tu już jest różnie. Lodówka od czasu do czasu się drze i wyświetla jakiś alarm. W zmywarce poszły zawiasy. Odkurzacz Samsung bezawaryjny. Ekspres do kawy Siemens EQ7 raz sam załatwiłem, bo wsypałem niewłaściwą kawe. Młynek do wymiany. Poza tym - bezawaryjny.
  • Poziom 26  
    O ile jest to gwarancja producenta - a nie jakieś tam "ubezpieczenie" - to skorzystaj - bo to naprawdę już nie czasy z przed 20 lat gdy produkowano sprzęta "nie do zajechania"...

I trzeba zakładać że np szczególnie pralka podziała tyle ile jest gwarancji a naprawa jest niemożliwa/nieopłacalna - i tyle...