Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nvidia Geforce 9800GT - wejscie DVI dziala a na HDMI jest czarny ekran

szkut96 23 Lut 2018 16:03 186 2
  • #1 23 Lut 2018 16:03
    szkut96
    Poziom 4  

witam, mam problem znow... podlaczylem moja karte pod DVI, zainstalowalem sterowniki do niej najnowsze jakie sa, podlaczylem hdmi i gdy przelaczam AV na HDMI 2 mam czarny ekran, dodam zdjecia, moge tez zrobic inne jezeli to pomoze dzieki Nvidia Geforce 9800GT - wejscie DVI dziala a na HDMI jest czarny ekranNvidia Geforce 9800GT - wejscie DVI dziala a na HDMI jest czarny ekran

0 2
  • #2 23 Lut 2018 16:24
    RebellionArts
    Poziom 15  

Witam
    Z doswiadczenia wnioskuje, ze to najpewniej blad z enumeracja ekranow w systemie, gdy w uzyciu jest gniazdo HDMI. To samo mialem na swoim komputerze, kiedy podlaczajac TV jako jedyny odbiornik poprzez HDMI mialem tylko ekran BIOSu na ekranie, a pozniej po logowaniu do Windows mialem czarny ekran, bo system zrobil enumeracje na #2 z sobie tylko znanego powodu.

Podlacz TV obydwoma kablami (tak pewnie robiles przy owym wykrywaniu TV jako monitor) i bedac na DVI wylacz z poziomu Windowsa (nie panelu Nvidia) monitor DVI. Wowczas wyjscie HDMI zrobi sie jako odbiornik #1 i po wylaczeniu komputera i odpieciu kabla DVI powinienes miec wszystko juz OK i system powinien wystartowac na samym kablu HDMI. Jest to jeden z powodow, dla ktorego nie poleca sie podlacza jedynego odbiornika przez HDMI do komputera.

Jeszcze tylko żeby sie nie okazało że to jest HDMI1 a nie HDMI2, bo się tu ludzie produkują, a...

0
  • #3 23 Lut 2018 16:49
    szkut96
    Poziom 4  

a gdzie jest ten panel windows gdzie moge wylaczyc DVI?

0