Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Play InternetPlay Internet
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG G3 - Dotyk i ogólne działanie telefonu wariuje

23 Lut 2018 19:56 1761 5
 • Poziom 4  
  Witam. Od dwóch dni telefon zaczął wariować - Nagle przestał działać sklep play i cały czas przy używaniu telefonu wywalało błąd że sklep play został zatrzymany. Zaraz potem nagle w telefonie przestał działać dotyk, przyciski jednak działały. Po zablokowaniu telefonu który najpierw się ściemnił a dopiero potem zablokował i odblokowaniu które trwało nie natychmiast tylko kilka sekund normalnie dotyk działał jednak po chwili znowu to samo. Gdy wyjęło się baterię i włożyło z powrotem telefon odzyskiwał działanie. Niestety po jakimś czasie znowu to samo. Stwierdziłem że zrobię factory reset. Po zresetowaniu telefon już się nie włączył. Było okno Uruchamianie aplikacji 1 z 62, gdy doszło do końca pojawiało się logo LG i zaraz dalej to samo "uruchamanie aplikacji". Telefon wpadł w boot loopa po factory resecie. Przez Lg flashtool wgrałem mu stocka. Telefon się włączył, wszystko ładnie, jednak dzisiaj rano znowu problem z dotykiem. Gdy wyjąłem baterie to przy włączaniu znowu okno "Uruchamianie aplikacji" i znowu boot loop. Teraz wgrałem mu jeszcze raz stocka, jednak po jakimś czasie znowu to samo. W telefonie przestaje działać dotyk mimo że zawsze działa prawidłowo, wtedy przyciski działają i wszystkie funkcje w telefonie też oprócz dotyku. Zablokowanie nie jest naturalne i najpierw telefon się ściemnia a dopiero potem blokuje. Odblokowanie również trwa kilka sekund. Wstępnie po odblokowaniu telefon znowu działa jednak po jakimś czasie znowu to samo. Wraz z upływem czasu już nie pomaga zablokowanie i trzeba wyjmować baterię. Dzisiaj siadł już konkretnie i gdy znowu wgrałem stocka to nawet nie zdążyłem wybrać języku, gdyż dotyk zaraz przestał działać. Co się dzieje, czy da radę coś zrobić bez oddawania do serwisu? Gwarancji nie mam.
 • Play InternetPlay Internet
 • Play InternetPlay Internet
 • Poziom 4  
  Nie ma takiej opcji, dodam że aktualnie telefonu nie da się używać. Mogę go włączyć jednak po kilku sekundach znowu dotyk przestaje działać i nawet blokada ekranu nie pomaga.
 • Poziom 4  
  Czyli nawet w serwisie nic nie zrobią za kwotę za którą by się to opłacało? Dzisiaj rano jeszcze raz włączyłem telefon to nawet z 2 min działał bez problemu a potem znowu...
 • Moderator - GSM
  W serwisie musieli by wymienić pamięć a to już jest mało opłacalne. Możesz szukać jakiegoś rozbitka i przełożyć płytę.