A czy tak bez tego przekaźnika nie zadziała urządzenie?? Po co sobie komplikować życie??
Dodano po 8 [godziny] 8 [minuty]:
Tak na szybkiego zmontowałem i bez przekaźnika luksusowo działa

Zastosowałem zasilacz 12v od anteny siatkowej i myślę że to w zupełności wystarczy.
Ps. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi w tym temacie

No i złamanego punkta nie dostanę a mam tylko 23
Dodano po 1 [godziny] 9 [minuty]:
Własnie skończyłem montaż wszystkiego w obudowie dzwonka super działa i bez przekaźnika
Patrząc na zdjęcie po lewej stronie jest płytka od dzwonka (nadajnik) wklejona niżej transformatorek 12v również na klej przymocowany

po prawo na dole mini układ prostowniczy a zasilanie 220V z transformatora jest podpięte pod zaciski do dzwonka