Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] sprawny transformator > 1000VA

Jarek1321 24 Lut 2018 23:02 714 11
    Jarek1321
    Poziom 10  
    Witam,
    Poszukuję transformatora o mocy większej/równej 1000VA, zasilanego 230V z łatwym dostępem do uzwojenia wtórnego (budowa zgrzewarki li-ion).
    Kontakt-PW
  • Sklep HeluKabel
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
  • Sklep HeluKabel
    Jarek1321
    Poziom 10  
    Jeśli chodzi o Poznań to złomowiska nie mogą już skupować agd ze względu na ustawę,
    więc źródełko wyschło:( Potrzebuję pojedynczego trafo w dodatku.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Strumien swiadomosci swia
    Poziom 43  
    Jak chcesz to ci wyślę już zazwojony.
    Jakich ognik li ion używasz do zamiany i gdzie kupujesz w chinach.
    Ja używam Litokali różnych zwłaszcza vtc6 nie są tanie ale cena nie gra roli , ma być dobrze na długo.
    Partie zawsze mierze na pojemność i Rw i jest dobrze.
    Jarek1321
    Poziom 10  
    Nie interesuje mnie trafo z mikrofali, małej mocy. Na allegro są trafa góra 700W z aluminiowym pierwotnym. Mam już zgrzewarkę na takim- działa ale... brakuje jej napięcia. Na wtórnym mam 5 uzwojeń i 4V, to za mało na dobre powtarzalne zgrzewy. O zgrzewaniu blachy grubszej niż 0,20mm nie ma mowy, co prawda mogę zwiększyć czas ale wtedy rośnie temperatura, robią się brzydkie zgrzewy, wypalają elektrody itd.
    Ogniwa kupuję nowe z nkon'a, rozpakietowańce mnie nie interesują bo wcale nie są nowe i łatwo utopić pieniążki. Do elektronarzędzi Samsungi 25R, do baterii rowerowych Samsung 35E. Co do chin to chętnie bym kupił bo mam tam sprzedawce, ale transport i cło mnie odstraszają.
    Poziom 43  
    To kup zgrzewarkę po prostu.
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    Poziom 43  
    Jarek1321 napisał:
    Mam już zgrzewarkę na takim- działa ale... brakuje jej napięcia

A mierzyłeś miernikiem ile napięcia masz w gniazdku podczas zgrzewania w ogóle , czy tak szukasz dla szukania?
    Jak ci spada poniżej 210V to kupa a nie zgrzewy wyjdą.
    arekd555
    Poziom 15  
    Witam ,mam taki na sprzedaż:[Kupię] sprawny transformator > 1000VA[Kupię] sprawny transformator > 1000VA
    Moc 1500-2000VA ,uzwojenie wtórne nawinięte taśmą miedzianą ,
    napiecie wtórne 2X24VAC które można łatwo przewinąć.
    Cena 250 pl+ koszt wysyłki.
    MarekzRz
    Poziom 17  
    Poszukaj transformator sterowniczy 6V/100A, prąd zwarcia prawie 1000A świetny na małą zgrzewarkę przewody zgrzewające muszą być grube (bardzo grube)