Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] doprowadzenie do działania zestawu: bowman, ptt, uv-5r

Rodzynson 25 Lut 2018 14:04 492 0
  • #1 25 Lut 2018 14:04
    Rodzynson
    Poziom 1  

Witam wszystkim specjalistów :)

Poszukuje osoby która ma doświadczenie z naprawą albo przerabianiem sprzętu od z-tac i baofeng.
    Najważniejsze jest przelutowanie kontaktowego bowmana tak aby współpracował z ptt ztac i uv-5r
    ale są też dwie inne rzeczy do zrobienia:
    - doprowadzenia do prawidłowego działania zestawu: ptt z-tac, comtac I z-tac, uv-5r
    - doprowadzenie do działania z uv-5r słuchawek bowman od z-tac ( ewentualnie, mogą też służyć jako dawcy)

Zestawy ptt/słuchawki mogą być zlutowane na stałe albo mieć zmienoną wtyczkę jeżeli standardowy chiński wtyk w ptt nie będzie spełniał zadania, ważne żeby była możliwość odpięcia zestawów od radia i podpięcia innego zestawu.

Mam zapas paru ptt i paru słuchawek które mogą służyć jako dawcy

Wszystko mogę wysłać pocztą lub paczkomatem albo przekazać w Warszawie.

Termin wykonania: bez pośpiechu ;) ważne żeby wszystko działało dobrze i było trwałe.

Budżet: Nie jestem w stanie określić jak stopnia skomplikowania i ilości pracy jaką trzeba wykonać więc wycene zostawiam dla osoby która się zgłosi, mogę zapłacić przy odbiorze/przekazaniu sprzętu lub przelewem gdy dostanę informacje że modyfikacja jest możliwa i zostanie wykonana.

Zainteresowanych prosze o kontakt na email: rodzynson(malpa)gmail.com zawsze chętnie odpowiadam i z przyjemnością dojdę do porozumienia w każdej sprawie.

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).