Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomocy!!!Immobilizer Rover 416 97r.

gacekkolo 16 Sie 2005 18:33 6379 6
  • #1 16 Sie 2005 18:33
    gacekkolo
    Poziom 10  

Kto pomorze mi w ominięciu immo w Roverze 416.Temat wielokrotnie poruszany na forum...
    Podobno można emulować sygnał (Jakimś generatorkiem)z orginalnego sterownika alarmu(przewód czarno-biały)do komputera.Jeśli ktoś ma taki schemat lub gotowy generatorek to chętnie bym kupił...
    Pomocy!!!!Pilne!!!

0 6
  • #3 18 Sie 2005 19:26
    adam.p123
    Poziom 19  

a jak przekręcisz kluczyk w stacyjce to rozrusznik kręci, jak tak to imo odcina ci prąd od pompy paliwowej, wystarczy tylko znaleść ten przekażnik w bezpiecznikach, a jeśli po włożeniu kluczyka do stacyjki nie masz nic, żadna kontrolka się nie pali to immo odcina ci prąd na stacyjke, muszisz powędrować tym kablem i zobaczyć, do którego przekażnik jest doprowadzony, i go zmostkować, i samochód będzie jeżdził.

0
  • #4 19 Sie 2005 21:34
    bohun555
    Użytkownik obserwowany

adam.p123 napisał:
    a jak przekręcisz kluczyk w stacyjce to rozrusznik kręci, jak tak to , moim zdaniem, odcina ci prąd od pompy paliwowej, wystarczy tylko znaleść ten przekażnik w bezpiecznikach, a jeśli po włożeniu kluczyka do stacyjki nie masz nic, żadna kontrolka się nie pali to immo odcina ci prąd na stacyjke, muszisz powędrować tym kablem i zobaczyć, do którego przekażnik jest doprowadzony, i go zmostkować, i samochód będzie jeżdził.

Piszesz o immobiliserze dokładanym a kolega pyta o fabryczny a to są dwie różne rzeczy.

0
  • #5 20 Sie 2005 23:48
    ponar
    Poziom 21  

a może łatwiej orginalny pilot dosterować.

0
  • #6 22 Sie 2005 23:06
    MAREK74
    Poziom 20  

ja mam podobny problem ale w roverze 420 TD na boschu
    chrzani się pilot lub "coś" i zastanawiam się czy da rade wywalić ten orginalny alarm żeby chłop mógł bez obaw jeździć po polsce
    ten alarm działa jak immo np w VW tylko że jest w formie alarmu

0
  • #7 24 Sie 2005 21:46
    firdy
    Poziom 21  

ja mam też taki problem z 416. mam inny komp działąjący alarm na pilota jak zestroić teraz alarm z kompem
    Pozdrawiam i prosze o pomoc

1