Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piekarnik Amica EBI 8562 AA - nie działa piekarnik, tylko zegar działa

Klaklaklakla 26 Feb 2018 17:59 5982 6
    Klaklaklakla
    Level 2  
    Witam. Nie działa mi piekarnik, grzałki, oświetlenie. Tylko działa wyświetlacz, zegar i świecą się pokrętła.
    Co może być przyczyną?
    michalek1988
    Level 23  
    Pokrętła podświetlają Ci się po wybraniu odpowiednich funkcji (temperatura i wybór grzałki) czy są aktywne cały czas? Sprawdź termostat czy przełącza, czy napięcie dociera do grzałek oraz ewentualnie bezpiecznik termiczny.
    Klaklaklakla
    Level 2  
    Pokrętła podświetlają się po wybraniu odpowiednich funkcji, nie cały czas.
    wwmarcus1
    Level 1  
    Witam
    Mam podobny problem.
    Wyświetlacz mruga i nie działa dotyk. Gałki się swiecą ale nie można włączyć piekarnika.
    dragus12081
    Level 12  
    Czy komuś udało się rozwiązać problem? Mam to samo ale jest troszkę i inaczej. Podczas pieczenia w losowych momentach wyrzuci bezpiecznik. Po włączeniu bezpiecznika mam tak jak u was, jednak po ostygnięciu wszystko wraca do normy. Jednak jest jeszcze problem z oświetleniem, czasami działa, a czasami nie
    skrobekrobert
    Level 1  
    Witam,
    mam podobny problem.
    Po wyłaczeniu i wlaczeniu pradu - zegar miga, ale dotyk na panelu nie dziala, a sam pierkanik sie nie wlacza. Pokretla do ustawiania tempreratury i rodzaju grzania, dzialaja i swieca. Lecz piekarnik nie grzeje i nie zapala sie swiatlo w srodku, wiatrak tez nie dziala.

Prosze o pomoc ;) z gory dziekuje!