Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Długopis z kamera Wi-Fi - Opinie na temat jakości i działania długopisu.

Webcan123 27 Lut 2018 12:58 783 0
 • #1
  Webcan123
  Poziom 5  
  Witam,

  Jakie są wasze opinie na temat tego długopisu z kamerą wi-fi? Przydałyby się opinie osób, które posiadały ten długopis. Najbardziej ciekawi mnie to czy obraz z małej odległości np. 10-20cm będzie dobrze nagrywany, bo przy większej odległości to z taka rozdzielczością obraz nie będzie raczej powalał jakością.

  Poniżej macie opis i parametry długopisu skopiowane z strony sklepu, który zajmuje się sprzedażą takich urządzeń.

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Opis:

  > Mini kamera IP Wi-Fi do ukrycia, DŁUGOPIS, 640x480, 4 GB, MINI WI-FI Camera, P2P, kamera bezprzewodowa ukryta w długopisie <

  Dzisiejsza technologia pozwala na umieszczenie w małej obudowie kamery która rejestruje zarówno obraz jak i dźwięk w taki sposób aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu urządzenie które taką technologię z powodzeniem wykorzystuje.

  Urządzenie nagrywające dyskretnie z miniaturowej kamery obraz i dźwięk w postaci plików multimedialnych na zintegrowany rejestrator. Zapisane dane można potem odtworzyć za pomocą komputera lub telefonu czy tabletu z systemem Android czy IOS łącząc się bezpośrednio z kamerą bezprzewodowo poprzez wifi, bezpośrednio lub przez P2P.

  Obraz przekazywany przez tą kamerę można odbierać dzięki połączeniu wifi praktycznie w każdym miejscu na ziemi gdzie jest dostęp do internetu.

  Kamerę można połączyć ze smartfonem z ustawioną funkcją hotspotu ( wymagana transmisja LTE) co powoduje że można się z nią swobodnie przemieszczać, a przekazywany przez nią obraz i dźwięk można oglądać np. na innym smartfonie czy tablecie w zupełnie innym miejscu niezależnie od odległości.

  Kolejną zaletą tej kamery jest banalnie prosta konfiguracja połączenia wifi polegająca na wpisaniu SSID i hasła sieci z którą ma współpracować do pliku tekstowego i zapisanie go na karcie pamięci umieszczonej później w kamerze.

  Urządzenie można umieścić wszędzie tam gdzie potrzebny jest dyskretny podgląd i zapis audio-video bez angażowania w to dużych środków finansowych i gdzie instalacja klasycznego monitoringu nie wchodzi w grę.

  Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenie można zainstalować wszędzie tam gdzie ma być dokonane nagranie zwracając je obiektywem kamery w kierunku obszaru spodziewanego zdarzenia które chcemy zarejestrować lub podglądać i podsłuchiwać „na żywo”. Powstałe w ten sposób nagranie można następnie zarchiwizować na dysku twardym dowolnego komputera zgrywając bezpośrednio z karty pamięci. Dla ułatwienia lokalizacji w czasie, urządzenie zapisuje na nagraniu datę i godzinę co pozwala na ustalenie chronologii nagranych zdarzeń. Zapisane w pamięci umieszczonej w urządzeniu pliki zawierające materiał filmowy z nagrania są kompresowane tak by można było przy zachowaniu dobrej jakości optymalnie wykorzystać przestrzeń nośnika tej pamięci.

  Parametry urządzenia:

  Model: Miniaturowa kamera IP wifi
  Przetwornik (rodzaj): CMOS
  Rozdzielczość podglądu video: Maksymalna 640 x 480 ( interpolowana)
  Rodzaj nośnika i pojemność (obsługiwane pojemności): Karta micro SD, obsługuje karty o pojemności do 32 GB (w komplecie karta o pojemności 4 GB)
  Kąt widzenia: Około 60°
  Pamięć potrzebna do zapisu 1 godziny nagrania: Około 100 MB
  Rodzaj zapisu: Zapis w trybie ciągłym
  Czas pracy na w pełni naładowanym akumulatorze: max 60 minut, możliwość zasilania z zewnętrznego zasilacza lub z USB w czasie pracy
  Zapis daty i czasu: Obsługuje
  Złącza do komunikacji z komputerem: mini USB
  Wymiary: ok. 152 x 16 x 17mm
  Kolor obudowy i materiał z którego jest wykonana: Czarny, plastik
  Zawartość opakowania: Miniaturowa kamera; przewód USB; karta micro SD 4 GB; instrukcja obsługi

  Długopis z kamera Wi-Fi - Opinie na temat jakości i działania długopisu.Długopis z kamera Wi-Fi - Opinie na temat jakości i działania długopisu.Długopis z kamera Wi-Fi - Opinie na temat jakości i działania długopisu.
 • OptexOptex