Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprinter w906 319cdi - Dziwny dźwięk przy odejmowaniu gazu

01 Mar 2018 00:00 774 5
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich
    Mam taki problem w sprinterze w906 3.0cdi:
    Na rozgrzanym silniku jak redukuje biegi i obroty spadaja to slychac z silnika dziwne chrupniecie , najbardziej slychac jak
    redukuje biegi dojezdzajac do swiatel. Na postoju tego nie ma
    Czy wie ktos co powoduje te dziwne odglosy?
    z gory dzieki
  • Poziom 19  
    Witaj nie jestem mechanikiem i mogę się mylić, ale wnioskuje że skoro chrupie jak auto się toczy, a na jałowym biegu tego nie ma, to albo sprzęgło albo coś ze skrzynią biegów. Sam silnik bym wykluczył. Ewentualnie sprawdził bym przeguby bo też potrafią chrupać. :)
  • Poziom 8  
    Może krzyżak na wale lub podpora wału.
  • Poziom 9  
    dzwiek jest jakby przepustnica wpadala w wibracje
    takie jakby horhniecie ;) niewiem jak to nazwac
    Slychac ewidentnie z silnika
    Na innym forum mercedesa gosc opisywal podobny problem ale nie zostal on rozwiazany
    ["Witam posiadam mercedesa c200 kompressor,i przy puszczaniu gazu i dodawaniu słychać z silnika dziwny dźwięk mianowicie takie 3sekudowe "chrr" i dzieje sie tak za każdym razem gdy ruszam(dodajegaz) i zwalniam (puszczam gaz) przy zakupie nie zwracałem na to uwagi jednak ostatnim razem wpadło mi właśnie w ucho. Mial ktoś taki problem? Bardzo byłbym wdzięczny każda rada mile widziana.[/u][/s]
    Bede wdzieczny za kazda pomoc bo nikt nie moze mi pomoc
  • Poziom 9  
    nikt nie ma zadnych pomyslow?
  • Poziom 17  
    U kolegi w c200 to napinacz paska takie dźwięki wydawał a w 3.0cdi może być i krzyżak podpora walu ew poduszki sprawdź.