Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

syrena elkron

16 Sie 2005 23:16 1017 6
  • Poziom 13  
    mam problem bo ztej syreny wychodzi piec kabelkow czewony,czarny,bialy,niebieski,brazowy
  • Poziom 18  
    czerwony do +akumulatora, czarny do masy, biały i niebieski to wyzwalanie z alarmu (niepamiętam dokładnie czy biały to plus czy minus ale jak podepniesz czerwony i czarny, włączysz syrene to dotknij jednym z tych dwóch do masy i na ten co zaraguje to bedzie masa - drugi + = podłaczasz do alarmu tylko jeden - o takiej samej wartości co ten od alarmu), brązowy to wyzwalnie ostrzegawcze z immobilisera tzw "antyterrorystycznego" jeśli posiada wyjście na syrene (które zawsze bez problemu można dorobić).
  • Poziom 13  
    chce ta syrene podlaczyc pod alarm elita mini a co mam zrobic z zamkiem bo mam calkiem rozwalony i tam sa cztery kabelki dwa czarne i dwa czerwone
  • Poziom 18  
    Kup drugi zamek (koszt w sklepie z elektroniką to koszt około 4zł). Ponieważ ten zamek działa jak zwykły włącznik/wyłącznik możesz poprostu użyć prostego włącznika.
  • Poziom 13  
    wlasnie chce uzyc prostego wylacznika ale niewiem jak go podczepic
  • Poziom 18  
    kolego najprawdopodobniej bedziesz musiał zwierać włącznikiem jednocześnie 2czarne z dwoma czerwonymi ale jutro rozbiore taką syrenke i napisze Ci wieczorem pewną informację
  • Poziom 13  
    dalem se spokoj z ta syreno i poszlem do sklepu i kupilem nowa na dwa kable