Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router Asus RT-AC750 - Rozłączanie internetu

02 Mar 2018 15:03 906 7
  • Poziom 2  
    Witam mam problem po zakupie routera od asusa zrobilem (tak mi sie wydaje) wszystko dobrze posiadam router on vectry i z niego podpiolem kabel do portu wan z routeru asus skonfigurowalem wszystko i problem jest taki ze na WIFI mam podlaczone 4 urzadzenia i kiedy korzystam z internetu na laptopie internet na innych urzadzeniach sie rozlacza resetuje i w tym momencie tracie internet na laptopie ale np na telefonie moge z niego korzystac sprawdzalem ip urzadzen i mam ustawione na automatyczne i koncowki sa inne wiec nie mam pojecia w czym moze byc problem ogolnie w temacie jestem zielony i potrzebowal bym pomocy przy konfiguracji routera P.S chanelle tez mienialem i dalej to samo ;/
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista Sieci, Internet
    A ten router od vectry przestawiłeś w tryb bridge?
  • Poziom 2  
    wlaNie za bardzo wiem jak to zrobic poniewaz jest to bardzo stary router nawet nie wiem jak sie z nim polaczyc on ma z 10 lat chyba
    W panelu klienta Vectry. Logujesz się tam i masz możliwość podstawowej konfiguracji routera. Do panelu routera się nie zalogujesz.
    sebap napisał:
    Dlaczego do WAN a nie LAN?

A dlaczego niby do LAN? Ma przestawić router vectry w tryb bridge, i wtedy myśleć nad Asusem.
  • Poziom 41  
    Może pod LAN i Asus jako AP?
    sebap napisał:
    Może pod LAN i Asus jako AP?

Tylko po co mu wtedy nowy router? Prędkość mu wzrośnie od nowego AP? Ping spadnie? Cokolwiek się zmieni? To ma sens tylko gdy podłączy Asusa jako router.