Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka HP 3635 - drukarka HP DeskJet3635 nie przyjmuje tuszy zamienników

02 Mar 2018 16:38 1311 6
  • Poziom 4  
    Posiadam drukarkę HP DeskJet 3635 od roku- kupuję do niej tusz zamiennik 652.
    wszystko było ok. Dzisiaj kupiłem ten sam tusz i niestety drukarka go nie przyjmuje.
    Pojawia się komunikat mniej więcej o treści aby kupić oryginalny dedykowany tusz.
    Byłem w sklepie gdzie kupiłem tusz i zostałem poinformowany ,że prawdopodobnie pobrałem oprogramowanie do HP, które blokuje zamienniki.( nie przypominam sobie abym coś takiego pobierał)
    Proszę o informację jak to naprawić( oryginalny tusz jest droższy o 10 zł i jest go o połowę mniej.)[/youtube]
  • Poziom 33  
    To już chyba druga akcja HP, po której drukarki nie akceptują tuszy zamienników, powinna pomóc instalacja starszego pakietu do obsługi i sterowników do drukarki, warto też zablokować dostęp do internetu dla programów od HP.
  • Poziom 4  
    w jaki sposób zainstalować ten pakiet--gdzie go znajdę
  • Poziom 33  
    Są przecież na płycie ze sterownikami od drukarki, do odinstalowania dobrze jest użyć programu RevoUninstaller, po usunięciu należy włożyć płytę do czytnika płyt i co ważne drukarka powinna być odłączona od komputera, instalator sam poprosi o podłączenie drukarki.
  • Poziom 4  
    Zrobiłem jak napisałeś--odinstalowałem wszystko co związane z drukarką i zainstalowałem z dołączonej płyty.--niestety nie pomogło.
    A tak na marginesie czy HP ma prawo robić takie numery--czy ustawa antymonopolowa tego nie reguluje?
  • Poziom 16  
    HP DeskJet 3630 Series
    Limit strony Numer seryjny: ..... aktywacja płatny które wybory klucz: 50-stron limit okolo 9zł, 100- stron limit około 20zł.

HP Instant Ink - Czym jest usługa HP Instant Ink?

Albo prost kupie oryginalny tusz HP 652 ma klucz zapis tzn CDkey - limit stron.

Zobacz HP Instant Ink

Link
  • Poziom 4  
    Jest to dobre jak ktoś regularnie drukuje(firma) ale w użytku domowym--dzieci do szkoły itp.