Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piec termet minimax 2000 brak ciepłej wody

Macka12 03 Mar 2018 15:44 900 4
    Macka12
    Level 2  
    Witam mam problem z ciepłą wodą jej brakiem jakiś czas temu wyskoczył błąd E5 czujnik ciepłej wody został wymieniony na nowy błąd przestał się wyświetlać ale nadal nie ma ciepłej wody wymieniłem całą pompę nadal to samo ogrzewanie chodzi super ale gdzieś jest coś co piec wprowadza w błąd bo czujka ciepłej wody pokazuje że temp wynosi59st. Pomocy co mam robić
    bro2004
    Level 29  
    E5 brak przepływu, więc nie wiem co ma do tego czujnik NtC od Cwu. Chyba kocioł jest samemu naprawiany, bo nie znasz zasady działania różnych czujników i całego kotla. Czy akurat dobry czujnik wymieniłeś?
    Macka12
    Level 2  
    Sama nie naprawiam czujniki oba od przepływu są wymienione pompa też została wymieniona. Pan który to robił ręce rozkłada dlatego tutaj proszę o jakieś podpowiedzi
    bro2004
    Level 29  
    Należy wymienić czujnik NTC od cwu(jeśli temp. jest przeklamywana), jak już niby wcześniej został wymieniony czujnik przepływu wody użytkowej i czujnik przepływu wody grzewczej-on powoduje błąd e05. Sprawdzić filtr na powrocie CO- też może powodować blad e05.
    Macka12
    Level 2  
    Dziękuję za podpowiedź jutro od nowa walka by była ciepła woda