Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pamięć w chińskiej stacji multimedialnej

03 Mar 2018 16:04 1758 5
  • Poziom 11  
    Witam zakupilem chińską stacje multimedialną do sprintera 906 dedykowaną do niego. Instalacja nie ma magistrali can bo sprinter jest z 2009r. Mój problem polega na tym, że radio traci pamięć tylko stacje radiowe po 24h bez włączenia w krótrzym czasie jest ok. Zależy mi na tym aby radio samo sie wyłączało po wyjeciu kluczyka. Jeśli czerwony kabel ACC podłącze do stalego plusa radio trzeba wyłączać ręcznie kluczyk nie ma znaczenia. Co dziwne nie traci innych ustawien godziny ustawień interetowych. Zalezy mi na dzialaniu z kluczykiem jak to zrobic. Ma ktos jakies pomysly moze jakies ustawienia potrzebne w radiu sa do przestawienia ktorych nie moge namierzyc. Pozdrawiam zamiana plusow nicnie daje radio wcale nie gra bez podłączenia ACC do ktoregos z plusów.
  • Spec od komputerów
    czarny0531 napisał:
    Jeśli czerwony kabel ACC podłącze do stalego plusa radio trzeba wyłączać ręcznie kluczyk nie ma znaczenia.

Przewód ACC ma być podłączony do plusa po stacyjce. Przewód +BATT ma być podłączony do stałego plusa. Jak nie wiadomo który przewód w aucie jest który trzeba użyć miernika. Ile razy można wałkować ten sam temat?
  • Poziom 11  
    kolego można wałkować aż sie osiagnie cel, ameryki nie odkryłeś mówiac jak mam podłączyć czerwony kabel i tak mam podłączone czerwony do plusa pod stacyjkę i gubi pamieć po dobie, wiec podpowiedz jakmam to zrobić żeby nie gubiło pamięci i powałkujmy temat dalej aż uda sie podłączyć prawidłowo lub zmienić coś w ustawieniach jeśli w ogóle jest taka opcja.
  • Poziom 43  
    czarny0531 napisał:
    i tak mam podłączone czerwony do plusa pod stacyjkę

A zołty gdzie masz podłączony?
  • Poziom 11  
    żółty standardowo w kostce iso stały plus chyba ze go o 24h rozłącza instalacja auta ale niespotkałem sie z czymś takim jeszcze. A może jakieś ustawienia w radiu gdzieś coś trzeba jak 24h wytrzymuje?
  • Poziom 11  
    temat rozwiazany do zamkniecia ustawienia/Factory settings/126 kod/other/Default power statys robimy Memory the status of last i wszystko gra