Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy s6 adge - Telefon włącza sie i po kilku sekundach mam off.

oskmar 03 Mar 2018 16:31 2967 4
 • #1
  oskmar
  Level 13  
  Witam. Chciałbym prosić bardziej obeznanych kolegów w temacie telefonów Samsunga, telefon był podłączony do komputera pod ładowanie, po jego odłączeniu siostra stwierdziła że już nie może go uruchomić, a dokładnie wciśnięciu przycisku power uruchomił się tylko na chwilę, po logo Samsunga telefon się wyłączył. Dała mi go co bym zobaczył co jest grane, telefonu przyciskiem power nie mogłem już włączyć. Podłączyłem ładowarkę i zobaczyłem na wyświetlaczu ikonę ładowania ale bez poziomu naładowania baterii, próbowałem włączyć telefon ale nie dało się, dopiero gdy po minucie czy dwóch jak ikona ładowania znikła to można było załączyć telefon, ale jak wcześniej wspominała siostra uruchamia się tylko do logo Samsunga i się wyłącza. Postanowiłem od razu z grubej rury zrobić mu factory reset i tu zaskoczenie telefon po wciśnięciu kombinacji przycisków power + home i vol. - telefon się uruchamia i nie wyłącza można wybrać opcję - wipe data/factory reset i przeprowadzić go bez problemów przez cały ten tryb do końca, ale niestety problem dalej pozostał ten sam. Po uruchomieniu opcji - reboot system now - dalej jest to samo telefon się uruchamia i po kilku sekundach się wyłącza.
  Proszę o podpowiedz co to jest grane, myślałem może że to może być jakiś problem z baterią ale po wprowadzeniu telefonu w tryb odzyskiwania oprogramowania itd. telefon na baterii się nie wyłącza.
  Bardzo proszę o jakieś info co do tego telefonu i stanu w jakim obecnie się znajduje.
 • #2
  mobista
  Level 35  
  Myśle, że dobrą „obcją” będzie wymiana baterii.
 • #3
  oskmar
  Level 13  
  mobista wrote:
  Myœle, że dobrš „obcjš” będzie wymiana baterii.

  Też tak myślałem że coś może być nie tak z baterią, tylko nie rozumie dla czego telefon się włącza w tryb odzyskiwania systemu jak jest coś nie tak z baterią.
 • Helpful post
  #4
  mobista
  Level 35  
  Jeżeli telefon ma niesprawną baterie to tak się może zachowywać.
 • #5
  oskmar
  Level 13  
  Dziękuje bardzo koledze za informacje.