Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Montaż klapy gaszącej bmw 5 e60 530d 218km

04 Mar 2018 12:53 951 1
  • Poziom 5  
    Czy ktoś możę bawił się z montażem kalpy gaszącej w bmw seri 5 z silnikiem 530d 218km z gory mowie ze te modele nie miały montowanej klapy dlatego problem sie pojawia przy gaszeniu czyli słychac twarde gaszenie sprzęgło wymienione kompletne wraz w kołem dwu masowym.Koło pasowe jest całe.Zakupiłem klape gaszącą z egr od modelu z silnikiem 235km bo tam występowała i mam zamiar zamontowć klapę ma ktoś schemat podłączenia wpiecia się w kable

Dodano po 4 [minuty]:

wiem tyle ze jeden kable jest plusowy czyli po przekręceniu kluczyka ma sie pojawić plus
    następny kabel ma być też plusowy lecz po wyłączeniu zapłonu po 4 sekundach ma zniknąć teraz pytanie czy jest gdzieś możliwość znalezienia takiego kable w którym będzie po 4 sekundach znikał plus.Czy nie czasem trzeba będzie zaingerować ustawić coś w komputerze ?przesterować?

Dodano po 2 [minuty]:

Dodam że sprzęgło kompletne nowe i nie jest to przyczyna sprzęgła ani skrzyni wrecz gaszenia czyli zdławienie silnika,ponieważ gdy ściągne rure od kolektora ssącego przy egr i zatkam ręką samochód gaśnie bardzo cichutko bez chrobotania się