Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda roomster 2006r - Nie odpala kręci rozrusznik

nemesis1 04 Mar 2018 13:37 1527 10
    nemesis1
    Level 9  
    Witam mam problem skoda roomster 2006 1,9 tdi nie odpala. Pewnego ranka poprosi nie odpaliła objawy : nie działa pilot centralnego zamka , po włączeniu zapłonu mrugają awaryjnie , rozrusznik kręci jak szalony ale silnik nie odpala, brak ikonki grzania świec , brak charakterystycznego dźwięku uruchomienia pompy paliwa. Dodam ze auto ma niefabryczny alarm pod cana podłączony .brak kumulacji z silnikiem przez vagcom
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Pedros050
    Level 43  
    Witam. Jeśli alarm nie oryginalny szukać czy nie wybiło bezpieczników od owego alarmu czy ma zasilanie i masę?
    nemesis1
    Level 9  
    Kurde jak to sprawdzić ja go niezakladalem on już był w aucie jak kupiłem . Jak go najprościej wywalić z auta?
    Pedros050
    Level 43  
    Zlokalizować centralkę i powypinać kable złączyć przewody od blokady zapłonu. Przeważnie montowali za skrzynką bezpieczników lub z lewej strony koło słupka drzwi od kierowcy. Musiałbyś szukać każdy elektryk montuje jak mu pasuje?
    melchior71
    Level 10  
    A syrena alarmu wyje ? Może po prostu padła bateria w pilocie
    nemesis1
    Level 9  
    Ja mam oryginlnegonpilota id auta nie mam osobnego od alarmu . A centralkę znalazłem tylke nie mam schematu i nie wiem które kable od są zapłonu żeby je złączyć
    Dodano po 11 [minuty]:
    Mam taka centralkę. Odłączyłem wszystkie kable od niej zostawiłem tylko zasilanie opięte pod bezpieczniki 5A. Auto odpaliło tylko. UE działa mi otwieranie auta zamykanie działa otwieranie klapy działa ale otwieranie dzrzwi nie działa .dodam ze zamykanie auta od wewnątrz za pomocą fabrycznego przycisku zamykanie otwieranie działa.
    Pedros050
    Level 43  
    Tam coś musi być jeszcze połączone żeby działało z samego kluczyka. Widocznie oryginalne zamykanie jest uszkodzone i zastosował poprzedni właściciel taką oto centralkę.
    melchior71
    Level 10  
    Może fabrycznie nie było w ogóle a ten jest dołożony , ale wynika z instrukcji że jest zrobiony pod VW (Skoda )