Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Programy pl diagnostyczne (amatorskie) samochodu

ad-bd 04 Mar 2018 15:39 1443 8
    ad-bd
    Level 10  
    Chcę kupić program amatorski do diagnostyki samochodu Peugeot polskojęzyczny. Nie mam wiedzy który jest lepszy, wygodniejszy w obsłudze dla laika. Zwróciłem uwagę na: SDPROG i Multi-Scan . Proszę o podpowiedź czy polecacie któryś z tych programów, ewentualnie inne dobre programy. Czy jest możliwość pobrania takich polskojęzycznych programów za frii i gdzie?
    eurotips
    Level 38  
    Za frii to nawet cegłą w łeb nie dostaniesz po zabiegu portfel musisz oddać.
    Skończyły się fejsy po 50 zł z darmowym softem i nic nie wskazuje aby powróciły.
    Peugeot to Proxia no ale nie za frii.
    ad-bd
    Level 10  
    eurotips wrote:
    Za frii to nawet cegłą w łeb nie dostaniesz po zabiegu portfel musisz oddać.
    Skończyły się fejsy po 50 zł z darmowym softem i nic nie wskazuje aby powróciły.
    Peugeot to Proxia no ale nie za frii.

Po co te nerwy, na wstępie napisałem, że chcę kupić i proszę o podpowiedź który program lepszy ,Multi-Scan czy SDPROG ewentualnie inny lepszy program polskojęzyczny. Z tego co czytałem to niektóre programy są do pobrania za frii, ale nie koniecznie są to przydatne, polskojęzyczne programy.
    coperfild
    Level 35  
    Tym to nie porobisz za wiele, wpisz w wyszukiwarkę diagbox łatwy w obsłudze może nie jest na początku.
    eurotips
    Level 38  
    Oba programy służą tylko do diagnostyki silników i to w zasadzie tylko w wersji benzynowej.
    To jest dobre pod ELM327 i nic więcej. A ty pytałeś o diagnostykę Peugeota.
    ad-bd
    Level 10  
    eurotips wrote:
    Oba programy służą tylko do diagnostyki silników i to w zasadzie tylko w wersji benzynowej.
    To jest dobre pod ELM327 i nic więcej. A ty pytałeś o diagnostykę Peugeota.

Mam Peugeota 207 1,4 benzyna i 307SW 1,6 HDI. W takim razie może mała podpowiedź jaki program byłby wskazany.
    bodzio012
    Level 33  
    Napisali Ci już wyżej DIAGBOX
    coperfild
    Level 35  
    Nie wystarczy, masz kupić interfejs z oprogramowaniem nie jakiegoś elm 327.