Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura do stacjonarki taka sama jak w laptopach (cicha)

moher40 04 Mar 2018 16:36 174 3
  • #1 04 Mar 2018 16:36
    moher40
    Poziom 3  

Jest na rynku tyle klawiatur że bez porad i pomocy chyba nigdy nie znajdę tego czego szukam. Szukam klawiatury do PC (ps2/usb). Kolor obojętny.
    Ważne by była to pełna klawiatura wraz z numeryczną. Nic gamingowego. tylko biuro. Poszukuje czegoś baaaardzo cichego. Jedyne ciche klawiatury to te które znam z laptopów. Piszę bardzo szybko (minimum 5zn./sek.) i potrzebuję czegoś w czym nie będę zmuszony nagminnie poprawiać błedów. Obecna klawiatura Omega Cugnus wprowadziła mnie w nerwicę. To już piąta klawiatura która okazuje się szmelcem.

Poszukuję czegoś podobnego wyglądem:

Klawiatura do stacjonarki taka sama jak w laptopach (cicha)Klawiatura do stacjonarki taka sama jak w laptopach (cicha)Klawiatura do stacjonarki taka sama jak w laptopach (cicha)

Miło by miała podświetlenie (białe). Właśnie wybrałem którąś z tych w/w ale nie wiem czy one są ciche i jaki jest skok klawisza. Wszystkie klawiatury jakie posiadałem charakteryzowały się tym iż strasznie stukały gdy szybko pisałem.
    Te klikanie jest nie do wytrzymania. Na laptopach mogę tłuc w klawisze pół nocy i dzieciaki nawet nie jękną, na stacjonarce dźwięk jest masakryczny.

Przed ostatnio miałem klawiaturę slimm Tracer. Była z takich materiałów że gięła się podczas pisania. Tym razem budżet bez limitu bo mam dość ale wolał bym się schować w 100-150zł. Czy na rynku są klawiatury podśietlane identyczne jak w laptopach (skok i ciche klawisze)?

0 3
  • #3 04 Mar 2018 20:29
    Zdzisław1980
    Poziom 18  

Używam już długo i jestem z niej bardzo zadowolony.
    Niestety nie ma podświetlania. Klawiatura płaska przypominająca klawiatury Apple.
    KV-300H
    A tu jej Unboxing

0
  • #4 05 Mar 2018 07:37
    moher40
    Poziom 3  

Poszukam ich w sklepach i zobaczę jak się sprawują w rzeczywistości a z podświetlenia mogę zrezygnować. Nie jest konieczne ale było by miło gdyby było bo wieczorami można było by oszczędzić lekko na prądzie i nie włączać lampki by widzieć klawiaturę.

0