Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Chińczyk 2din - Po wymianie radia brak podświetlenia regulacji nawiewów Honda ja

plastik0007 04 Mar 2018 17:40 357 2
  • #1 04 Mar 2018 17:40
    plastik0007
    Poziom 2  

Witam, po wymianie radia w mojej hondzie jazz z fabrycznego na chińskie 2 din znikło mi podświetlenie pokręteł nawiewów i kontrolka od klimatyzacji nie zaświeca się ( klima startuje ) . Radio fabryczne nie miało iso wiec znalazłem plus po stacyjce masę i stały plus. W instalacji był jeszcze przewód na którym pojawia się zasilanie po światłach ( radio nie ma opcji iluminacji ) wiec kabel zaizolowałem. Bezpieczniki są wszystkie Ok a mimo to podświetlenie nie reaguje , może ktoś ma jakiś pomysł co jest powodem tego problemu ? Auto to dokładnie Honda jazz 1.4 2002 rok , radio fabryczne to 1din pierwsze jakie tam montowali ze schowkiem pod radiem

0 2
  • Pomocny post
    #2 04 Mar 2018 19:41
    kozik20l
    Poziom 13  

To wygląda jakby gdzieś w panelu od nawiewów wtyczka sie odpieła lub poprostu żarówki padły zdarzało mi sie tak nieraz od wstrząsów.

0
  • #3 06 Mar 2018 12:37
    plastik0007
    Poziom 2  

Problem rozwiązany, popaliły się wszystkie żarówki i pomogła wymiana na nowe. Dziwna sprawa z tymi żarówkami ponieważ przed wymianą radia wszystkie świeciły a podczas montażu bardzo uważałem z kablami na ewentualne zwarcia.

0