Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Civic BRC - Komunikacja z BRC FLY SF

04 Mar 2018 18:52 738 2
  • Level 9  
    Witam. Mam problem z komunikacją z BRC FLY SF. Próbowałem kilkoma programami, tylko sequent PD w wersji 2.04 niby się łączy ale mogę tylko odczytać wersję ECU. Wyświetla też, że jest to instalacja sekwencyjna i potrzebuje specjalnego interfejsu... Sprzedawca kabla mówił, że na pewno będzie pasować. I teraz nie wiem czy problem leży po stronie interfejsu czy prgramu... A chcę się podłączyć bo czasami samochód sam gaśnie albo jak jadę szarpnie i przełączy się na benzynę. Czasem piszczy jakby nie było gazu a jest cała butla. Po kolejnych paru kilometrach z powrotem przełączy się na LPG i już jedzie do końca... Filtry wymienione, wszystkie wężyki, elektrozawory sprawdziłem. Na oko nic nie widać dlatego muszę się podłączyć. Ma ktoś jakiś pomysł? Pozdrawiam
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Level 16  
    Musisz mieć program do fly inie jestem pewien czy nie klucz systemowy,ale raczej tak
  • Level 9  
    Czyli jaki konkretny program do fly? Bo próbowałem różnych... A da rade coś z tym kluczem zrobić?