Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei p10 - huawei p10 VTR-L09 bootloop

05 Mar 2018 12:56 1539 7
  • Poziom 11  
    Witam.
    Jak w temacie trafił do mnie p10 VTR-L09 niestety zapętla sie na logo, podobno podczas aktualizacji się wyłączył.
    Hi suite nie przeprowadza naprawy systemu oraz eRecovery też "getting package info failed"
    Próbowałem też opcji fastboot lecz każda próba kończy się Failed (remote: Command not allowed)
    Jakieś pomysły?
  • Poziom 15  
    Czy telefon da się wyłączyć ? Jeśli tak to spróbuj po wyłączenie przytrzymać vol+ i trzymając vol+ naciśnij przycisk włączania na jakieś 8-12sekund. Puść włączenie ale nadal trzymaj vol+ powinno pojawić się menu restartu systemu do ustawień fabrycznych.
  • Poziom 11  
    telefon uruchamia się do loga Huawei i animacja "bąbelki" po chwili restart od początku. Jeśli chodzi o tryby to wchodzi w fastboot mode (białe tło z zielonym ludkiem androida z napisem PHONE locked) oraz w tryb eRecovery gdzie mam download latest version ( co oczywiście nie idzie wywala błąd) oraz Reboot i shutdown.
  • Poziom 15  
    Z tego co udało mi się wyszukać w sieci to w tym przypadku (kiedy pojawia się jedynie zielony ludzik) to pozostaje tylko wysłać telefon do serwisu.
    I tu kłania się klasyk który powiedział że "ludzie dzielą się na tych co robią kopie i na tych co dopiero będą robić kopie"
    Więc jeśli właściciel nie miał kopii zapasowej w chmurze to wszystko stracone.
  • Poziom 11  
    Brak innych pomysłów np. jakiejś instalacji przez pc jak np. flashtool lub coś podobnego? Nikt nie zwyciężył z takim problemem?
  • Poziom 25  
    Próbowałeś odblokować bootloader przez kod od Huawei i dopiero wgrywać softa?
  • Poziom 10  
    Można też kupić kredyty do DC Phoenix i nim wgrać oprogramowanie, moim zdaniem to najlepszy flasher do Huawei, choć drogi.
  • Poziom 12  
    Nie wysyłaj telefonu do autoryzowanego serwisu. Anulują gwarancję za ingerencję w blokadę ROOT