Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję instrukcji serwisowej do Termet UniCo 24 Elegance

mobil61 05 Mar 2018 13:43 324 0
    mobil61
    Poziom 1  
    Panowie i Panie :-)
    Poszukuję instrukcji serwisowej do kotła typu Termet UniCo24 Elegance.
    Miałem problem z tym kotłem a w zasadzie z jego bardzo głośną praca przy grzaniu cwu . Przeprowadziłem standardowe odkamienianie wymiennika, ale po standardowym odkamienianiau było jeszcze gorzej :-), w sumie wyciągałem wymiennik trzy razy i trzy razy przeprowadzałem jego czyszczenie za pomocą chemii zanim ustąpiły objawy"trzęsienia ziemi i startu odrzutowca" Niestety podczas tych zabiegów odrobina wilgoci dostał mi się na panel główny tam gdzie są przyciski od sterowania. Wynik był taki że straciłem możliwość jakiegokolwiek sterowania za pomocą przycisków, byłem zmuszony wypiąć panel z przyciskami z płyty wyświetlacza i sterować/ustawiać piec na krótko zwierając odpowiednie ścieżki na panelu. Najgorsze było to że całą operację przeprowadziłem w momencie nadejścia mrozów tydzień temu, a nowy panel odebrałem dzisiaj. Instrukcja serwisowa jest mi potrzebna do tego żebym całe kompendium wiedzy co do tego kotła miał w jednym miejscu, bo żeby uporać się z problemem poszukiwałem w czeluściach internetu informacji znajdowałem jedynie wyrywkowe i nie koniecznie dotyczące tego pieca. Znalazłem nawet instrukcję serwisową tyle że po rosyjsku, a że rosyjski techniczny jest troszkę skomplikowany to mam problem z tłumaczeniem niektórych zwrotów.

Pozdrawiam Mobil