Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] MEGA HURT uszkodzonych telefonów Sony / Huawei / Samsung / HTC

sowa9003 05 Mar 2018 20:21 609 0
  • #1 05 Mar 2018 20:21
    sowa9003
    Poziom 6  

Witam,
    Jestem w posiadaniu bardzo dużej ilości płyt głównych / całych-uszkodzonych telefonów marki Sony, Huawei, Samsung, HTC. Telefony odkupiłem od jednej z firm utylizacyjnych - telefony z polskiej dystrybucji. Postaram się pokrótce wyjaśnić co i jak :

Większość telefonów (około 80%) nie zaloguje się do polskiej sieci ponieważ trafiając do utylizacji jest zablokowania po sieci. Na 112 dzwoni bez problemu. Na szczęście poza granicami Polski wszystko działa jak należy - testowałem 20 telefonów na Ukrainie, łapią fixa odrazu bez zająknięcia.

W sprzedaży posiadam :

Sony Xperia M4 aqua - około 300-350szt, uszkodzona szyba lub szyba + lcd, uruchamia się. Nie testowane pod względem logowania się do polskiej sieci. Cena - 50zł/szt

Xperia Z - około 40szt, uszkodzony lcd lub lcd + dotyk, uruchamia się, nie testowane pod względem logowania się do sieci - 70zł/szt

Xperia Z1 / Z1 compact - około 15szt, uszkodzony lcd lub lcd + dotyk, ramki często wygięte, uruchamiają się, nie testowane pod względem logowania się do sieci - 90zł/szt

Pozostałe modele które mam i jest tam od 1 do 5sztuk z modelu to :

huawei : p6, p7, p8, p8 lite, p9 lite
    samsung : a5, note 3, note 4, j5, grand 2, galaxy core 2
    htc : desire 816

Modele Xperia Z2 oraz Z3 zostały "zmłotkowane" w utylizacji jednak na środku ramki więc płyty praktycznie wszystkie były sprawne. Posiadam płyty które łapią sieć w PL i nie łapią sieci - zostały one przeze mnie sprawdzone.

Xperia Z3 - łapie zasięg w PL 100% OK 11szt 130zł/szt
    Xperia Z3 - nie łapie zasięgu w PL, 100% OK 40szt 80zł/szt

Xperia Z3 compact - nie łapie zasięgu w PL, 100% OK 3szt 80zł/szt

Xperia Z2 - łapie zasięg w PL 100% OK 7szt 100zł/szt
    Xperia Z2 - nie łapie zasięgu w PL 100% OK 28szt 60zł/szt

Interesuje mnie głównie klient który zabierze całość lub większość towaru - można wtedy jeszcze delikatnie negocjować cenę.

Kontakt priv lub 790-475-610

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów