Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

toyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyota

05 Mar 2018 23:16 4716 3
  • Level 9  
    Witam serdecznie.
    Kupiłem Toyotę corollę w której jest zabudowany alarm Challenger niestety wszędzie gdzie znalazłem jest instrukcja z 4 DIPami
    Moja jest z 5 , mianowicie mam problem gdyż jakiś czas temu nie dało się zamknąć go z pilota po przyjechaniu pod dom, więc zamknłąem z kluczyka i udałem się do domu, rano chcąc jechać do pracy odcieło zapłon, i nic nie wyświetla do tego włączają się awaryjne.
    wyczytałem gdzieś że ukryty przycisk dezaktywuje alarm po wciśnięciu 10s w/w przycisku. jednak tak się nie dzieje.
    doszedłem do tego że samochód odpala, ale po 45s się znów blokuje. piloty dalej nie działają.
    Ma ktoś złotą radę jak sobie z tym ustrojstwem poradzić? będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

[img]toyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyotatoyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyotatoyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyotatoyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyota[/img]
  • Level 2  
    u mnie jak bateria była za słaba to tez nie mogłem centralki otworzyć i odpalić auta. ktos wie gdzie jest ukryty przycisk i jak on wyglada w corolli e12?
  • Level 39  
    U mnie kluczyk wygląda dokładnie tak samo (dokładnie takie same napisy). Z opisu sytuacji przypuszczam, że autor tematu jeździł dotychczas na układzie alarmowym w trybie serwisowym (nie trzeba wprowadzać kodu po każdym kilkuminutowym postoju silnika), a teraz po zamknięciu drzwi kluczykiem, układ przeszedł do normalnego trybu, przy którym przy każdym kilkuminutowym postoju silnika trzeba wklepać kod na ukrytym wyłączniku.
    bboyajj wrote:
    wyczytałem gdzieś że ukryty przycisk dezaktywuje alarm po wciśnięciu 10s w/w przycisku. jednak tak się nie dzieje.

Alarm rzeczywiście w trybie awaryjnym dezaktywuje się ukrytym przyciskiem, ale na włączonym zapłonie wklepując na nim właściwy kod (tak jest u mnie), a nie trzymając przycisk wciśnięty przez 10 sek.
  • Level 13  
    Co mówi kontrolka immo w konsoli centralnej po włączeniu zapłonu?
    Czy wszystkie krańcówki są ok (po zamknięciu drzwi nie zapala się kontrolka niedomkniętych drzwi)?
    Odłączałeś akumulator?
    Sprawdzałeś na 3 pilotach tak?