Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

toyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyota

05 Mar 2018 23:16 2946 3
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie.
    Kupiłem Toyotę corollę w której jest zabudowany alarm Challenger niestety wszędzie gdzie znalazłem jest instrukcja z 4 DIPami
    Moja jest z 5 , mianowicie mam problem gdyż jakiś czas temu nie dało się zamknąć go z pilota po przyjechaniu pod dom, więc zamknłąem z kluczyka i udałem się do domu, rano chcąc jechać do pracy odcieło zapłon, i nic nie wyświetla do tego włączają się awaryjne.
    wyczytałem gdzieś że ukryty przycisk dezaktywuje alarm po wciśnięciu 10s w/w przycisku. jednak tak się nie dzieje.
    doszedłem do tego że samochód odpala, ale po 45s się znów blokuje. piloty dalej nie działają.
    Ma ktoś złotą radę jak sobie z tym ustrojstwem poradzić? będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

[img]toyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyotatoyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyotatoyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyotatoyota corolla e12 2003 - Alarm CHALLENGER nt Toyota[/img]
  • Poziom 2  
    u mnie jak bateria była za słaba to tez nie mogłem centralki otworzyć i odpalić auta. ktos wie gdzie jest ukryty przycisk i jak on wyglada w corolli e12?
  • Poziom 39  
    U mnie kluczyk wygląda dokładnie tak samo (dokładnie takie same napisy). Z opisu sytuacji przypuszczam, że autor tematu jeździł dotychczas na układzie alarmowym w trybie serwisowym (nie trzeba wprowadzać kodu po każdym kilkuminutowym postoju silnika), a teraz po zamknięciu drzwi kluczykiem, układ przeszedł do normalnego trybu, przy którym przy każdym kilkuminutowym postoju silnika trzeba wklepać kod na ukrytym wyłączniku.
    bboyajj napisał:
    wyczytałem gdzieś że ukryty przycisk dezaktywuje alarm po wciśnięciu 10s w/w przycisku. jednak tak się nie dzieje.

Alarm rzeczywiście w trybie awaryjnym dezaktywuje się ukrytym przyciskiem, ale na włączonym zapłonie wklepując na nim właściwy kod (tak jest u mnie), a nie trzymając przycisk wciśnięty przez 10 sek.
  • Poziom 13  
    Co mówi kontrolka immo w konsoli centralnej po włączeniu zapłonu?
    Czy wszystkie krańcówki są ok (po zamknięciu drzwi nie zapala się kontrolka niedomkniętych drzwi)?
    Odłączałeś akumulator?
    Sprawdzałeś na 3 pilotach tak?