Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt 40/133i ustawienia serwisowe jak wycofać zmiany.

sadan25 07 Mar 2018 10:27 1287 5
 • #1
  sadan25
  Level 9  
  Witam wszedłem w tryb serwisowy tv Blaupunkt, kodem 1147 i coś się przestawiło, na ekranie migają kolory czerwony zielony niebieski czarny biały a dioda czuwania mruga na niebiesko i czerwono, nie mogę nic zrobić wyłączenie tv nic nie daje proszę o pomoc.
 • #2
  sebo1_30
  Level 16  
  Witam. Czy kolega poradził sobie z problemem? Właśnie dzisiaj mój telewizor sam wszedł w taki tryb i objaw jest taki jak u ciebie. Brak reakcji na pilota i odłączenie z sieci.
 • #3
  sadan25
  Level 9  
  Witaj, ja zrobiłem to prze, menu serwisowe jakiś kod na pilocie wpisałem. Zadzwoniłem do serwisu blau...kupa...punkt i wysłali mi plik który należy wgrać z pendrive. Telewizor wrócił do łask. Ale od samego początku miałem z nim problemy jeśli chodzi o korzystanie z internetu.

  Dodano po 4 [minuty]:

  Napisz jaki masz model może mam jeszcze ten plik. To mogę pomoc
 • #4
  jackkk3
  Level 9  
  Mam ten sam problem proszę napisz co to za plik i jak go wygrać gdy nic nie działa tylko zmieniają się kolory i proszę o nr tel do tego serwisu . Pozdrawiam
 • #5
  sadan25
  Level 9  
  Nie wiem czy mam ten plik jeszcze dostałem go od serwis Blaupunkt. Trzeba go wgrać na pendrive i włożyć do USB tv następnie uruchomić tv. Ale z tego co się orientuję w mancie było tak że wyłączy. Tv z przodu i trzymając przycisk włączania na tv włączyć do pradu i test matrycy znikał.