Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Fujitsu E780 Atheros - Nie idzie zainstalować sterownika WLAN Atheros

07 Mar 2018 16:21 513 8
  • Poziom 9  
    Witam. Jak w temacie, mam wielki problem ze sterownikiem w Fujitsu Lifebook E780. Próbowałem już chyba wszystkich sterowników ze strony Fujitsu jak i tych z atherosa, i ciągle nic. W nowych sterownikach niby się wgra ale jest wykrzyknik w menadżerze. W starszych wyskakuje komunikat jak w załączniku poniżej. Próbowałem już w trybie testu itp. i nadal nic. Jeśli ma ktoś jakiś pomysł na to będę bardzo wdzięczny.
  • Poziom 9  
    Spoiler:
    PCI\VEN_168C&DEV_002E&SUBSYS_158F10CF&REV_01
    PCI\VEN_168C&DEV_002E&SUBSYS_158F10CF
    PCI\VEN_168C&DEV_002E&CC_028000
    PCI\VEN_168C&DEV_002E&CC_0280

Win 7 64x Pro
    Sterownik umiem znaleźć. Problem w tym że nie pasuje żaden tak jak w ss w pierwszym poście błąd podpisu cyfrowego przy instalacji, i zawsze to samo albo się rzekomo zainstaluje ale i tak nie działa.
  • Poziom 9  
    Nadal nic, już nawet próbowałem płytką właśnie "Driver Pack Solution" wcześniej i tak nie pasuje ;/
  • Spec od komputerów
    Masz zainstalowane wszystkie aktualizacje z Windows Update?
  • Poziom 9  
    Mam właśnie dociągałem i nadal kicha.
  • Admin grupy komputery
    Mily.Gawel napisał:
    już nawet próbowałem płytką właśnie "Driver Pack Solution"

1- Odinstaluj te i podobne programy, odinstaluj kartę WIFI usuwając jej sterowniki.
    2- Wyczyść system ze zbędnych serowników, rejestr i foldery TEMP.
    3- Zrestartuj system i sprawdź, czy znajdzie automatycznie sterowniki karty WIFI.
    - Jeśli znajdzie i nadal będzie błąd, to ponów powyższe punkty.
    - Jeśli znajdzie i będzie działać - problem rozwiązany.
    - Jeśli nie znajdzie w ogóle sterowników, przejdź do kolejnych punktów.
    4- Zainstaluj: infinst_a..ol.exe Download (2.67 MB), HKUTIL_V3....IN7-64.rar Download (3.58 MB), WLAN_ATHER...4-7755.rar Download (30.03 MB).
    5- Restart systemu i test.
    6- Jeżeli nadal występuje problem, to wymontuj kartę WIFI, oczyść jej styki i gniazdo, złóż i testuj.
  • Poziom 9  
    Problem rozwiązany. Reinstalacja systemu i sterowniki od kolegi powyżej i wszystko działa jak trzeba. Stawiałem obraz od takiego samego laptopa tylko z zainstalowanym WiFi Intela i chociaż wszystko wyczyszczone do cna i tak nie przyjmowało sterów. Temat do zamknięcia. Jeszcze raz dzięki za pomoc i czas mi poświęcony.