Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi S3 2006r - Pilot nie działa

autoas 07 Mar 2018 18:35 687 12
    autoas
    Level 42  
    Może coś podpowiecie....
    Jeden pilot działa drugi nie....oba kluczyki odpalają auto...
    W czasie adaptacji po usunięciu wszystkich pilotów, można wpisać dwa klucze następnie zatwierdzam i po naciśnięciu w jednym kluczyku i drugim auto potwierdza kierunkami ale po zakończeniu zostaje tylko jeden zawsze ten sam
    O co kaman...
  • Helpful post
    andrzej20001
    Level 43  
    A jak dodasz osobno?
    autoas
    Level 42  
    Dodawałem tylko ten co nie mogę zakodować i też potwierdza ale potem nie działa .....
  • Helpful post
    mar.wo
    Level 15  
    Pilot do wymiany lub ew. naprawy.
  • Helpful post
    sk700
    Level 31  
    Sprawdź w blokach pomiarowych czy rozpoznaje algorytm pilota bo pewnie tu będzie problem.
    autoas
    Level 42  
    Nie rozpoznaje.....cały czas zera nie zmieniają się na jedynki w czasie naciskania pilota.
    To co pilot uszkodzony czy coś innego...
  • Helpful post
    sk700
    Level 31  
    Jeśli podczas programowania daje znaki życia to powinieneś mieć w którymś bloku algorithm ok/not ok. Jeśli jeden pilot jest ok a drugi nie ok to wniosek nasuwa się sam że drugi pilot jest uszkodzony lub nie od tego modelu. Porównaj ich numery bo tu może być problem.
  • Helpful post
    mar.wo
    Level 15  
    autoas wrote:
    Nie rozpoznaje.....cały czas zera nie zmieniają się na jedynki w czasie naciskania pilota.
    To co pilot uszkodzony czy coś innego...

Tester do pilotów i wszystko jasne.
  • Helpful post
    sk700
    Level 31  
    mar.wo wrote:
    Tester do pilotów i wszystko jasne.

Tester pokaże co wysyła czy tylko częstotliwość nośnej? Bo nie nośna jest tutaj problemem...
  • Helpful post
    mar.wo
    Level 15  
    Zależnie od klasy tester , tańszy tylko częstotliwość, lepszy również siłę sygnalu. Profesionalny jeszcze wiecj.
    autoas
    Level 42  
    Witam!
    Tak wygląda działanie tego dobrego przy naciśnięciu i trzymaniu któregokolwiek przycisku

A tak tego co nie można zakodować
    ...obydwa piloty maja te same numery co do cyferki ten nie działający nigdy nie był wyciągany i suchutki i czyściutki...
    sk700
    Level 31  
    Zamów drugi pilot. Nie jestem całkowicie pewien ale tam jest chyba już ten z diodą na górze ale wciąż osobną pastylką do immo więc da się wymienić sam pilot.
    autoas
    Level 42  
    Śmieszne jest to, że przy odbiorze auta klient stwierdził, że ten co teraz działa to był ten drugi co nie działał a tego co używał nie da rady zakodować...?!
    Musiał zabrać auto ale cały problem w tym, że ma bezpilotowy alarm z blokadą i auto przyjechało na lawecie bo nie można było rozbroić.....
    Kazałem mu postarać się o inny pilot i zakodowałem mu nowy pin do awaryjnego odpalania w razie gdyby znowu coś się wysypało a jedzie za granicę, więc się ucieszył a resztę kiedyś dokończę....
    Dzięki za podpowiedzi