Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projektowanie układów elektronicznych w KiCad i Eagle.

slawomir10024 17 Sie 2018 21:25 3450 84
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
  • Computer Controls
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Rozumiem. Może to będzie troszkę śmieszne z mojej strony jeszcze jedno pytanie, ale mam taki problem jak na obrazku nie widać po dodaniu maski footprintów. I nie wiem co teraz zrobić?
  • Computer Controls
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Gorący uścisk dłoni i mocny szacun dla Ciebie ode Mnie.

Dodano po 8 [godziny] 58 [minuty]:

Mam jedno pytanie jeszcze. Czy tak jak na załączonym obrazku ścieżki prawidłowo wyglądają i tak powinny wyglądać?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Mam pytanie i zarazem prośbę ponieważ jak przełączam na warstwę F-Silks to nie mogę uzyskać takiej ścieżki podczas dodawania poligonu. Uzyskuję taki efekt, ścieżki są związane z zielonym polem a chciałbym np. taki: 1 obrazek jaki efekt uzyskuję po dodaniu poligonu, a 2 obrazek jaki chciałbym uzyskać tylko, że elementy na górze muszą być rozchodzi mi się tylko o to, że ta ścieżka po dodaniu wypełnienia styka się z Nim na warstwie F-Silks. A ścieżki naprostuję potem oraz jeszcze jedno w okienku Wypełniania stref jak klikam prawym przyciskiem myszki na opcję Strefy/Wypełnij to te opcje są zamrożone nie wiem co jest grane.
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Cześć. Mam małe pytanie zasadnicze dotyczące Gerberów ponieważ nie mogę Ich zapisać po opcji Rysuj pliki wierceń. Jak można je zapisać po przypisaniu do obwodu.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Ok teraz rozumiem i wiem wszystko o przeglądarce GerbView jak coś to będę pytał jeszcze jak rozwiązać jakiś kłopot. Pozdrawiam.
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Takie nietypowe pytanie jak dotyczące projektowania obwodów drukowanych. Modeluję takie gniazdo do Radioodbiornika jak na fotce i nie wiem jaką ma to gniazdo obudowę kwadratową czy okrągłą chodzi o całość. Modeluję w Blenderze na końcu przejdę do Wings 3d, aby zapisać cały projekt. Proszę o pomoc.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Dzięki wielkie za pomoc o to gniazdo Mi chodziło szacunek jakby coś będę pytał gdy pojawi się kłopot. Pozdrawiam.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Stworzę model 3D tego gniazda w obudowie kwadratowej, a tak na marginesie pytając: Gdzie znalazłeś te zdjęcia takich gniazd?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Dzięki serdeczne. W razie kłopotów będę pytał.
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Cześć . Mam problem z programem KiCad wersja 5.0. Po instalacji programu jak wchodzę w zakładkę Przeglądaj biblioteki symboli to otwiera Mi się puste okno bez żadnej z zamieszczonych w folderze bibliotek, a program tak jakby tych bibliotek nie wykrywał czy nie widział. Nie wiem co jest przyczyną tego problemu. Proszę o pomoc i rozwiązanie. Pozdrawiam gorąco.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Przepraszam za moje być może troszkę dziwne pytanie, ale nie mogę odnaleźć folderu o nazwie Users w moim systemie operacyjnym Windows 10.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Wychodzi na to, że muszę na nowo stworzyć tabelę Bibliotek Symboli?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    A jeszcze się zapytam Ciebie o jedno ponieważ chciałem zmienić ścieżkę biblioteki z takiej na taką jak na obrazku 1 oraz 2 i biblioteka jedna, którą wpisałem pojawiła się, ale po kliknięciu w jej nazwę program nie wyświetlił zawartości tej biblioteki.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    slawomir10024
    Poziom 6  
    Aha Rozumiem.