Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Arosa 1,0 - nie chce odpalić seat arosa

09 Mar 2018 18:22 2157 3
  • Level 4  
    witam. Mam seata arose silnik 1.0 rok 1999. Rano jak wsiadłem do samochodu był mróz auto stało na dworzu i jak wsiadłem do niego i chciałem odpalić to odpalił i przejechałem pół kilometra i auto zgasło i wszystkie kontrolki na tablicy rozdzielczej sie zapaliły i dalej nie chciał odpalić.
    pojechałem do mechanika i zmienił mi alternator i nic to nie pomogło i mówi że nie podaje mi prądu na świece. Mechanik mi mówi że głowica poszła ale nie chce mi sie w to wierzyć i dlatego tu się pytam o co chodzi???

Moderated By CameR:

Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Level 26  
    Pompa paliwa działa po przekreceniu stacyjki?
    Jeśli nie to zajrzyj w przekaźniki i bezpieczniki ?
  • Level 12  
    Nie no dobry mechanik trzeba to przyznać haha. aparat zapłonowy a w szczególe moduł aparatu na to obstawiam.Oczywiście po sprawdzeni bezpieczników i przewodów wn itp. Masz za to nowy alternator, naprawdę tylko pozazdrościć takiego fachmana