Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alhambra - 1.9 tdi na mrozie zapala pracuje normalnie gasnie, cieżko odpalic dró

Maniek koszalin 11 Mar 2018 14:56 171 0
  • #1 11 Mar 2018 14:56
    Maniek koszalin
    Poziom 1  

Witam borykam się z takim tematem. Auto na mrozie ( przy dodatnich temperaturach nie ma tematu normalnie zapala śmiga) zapala pracuje normalnie ,dodam gazu na postoju albo zaraz jak roszę i wpada w niesamowite wibracje jak by nie chodził na wszystkie tłoki, jeśli odpuszczę gazu to gaśnie i przy kolejnej próbie odpalenia zachowuje się jak by się zapowietrzył,długo kręcę łapie na jeden dwa tłoki strasznie kula gaz w dechę załapuje na chyba na trzy tłoki wtedy mogę pościć stacyjkę dalej kula gaz cały czas w dechę, strasznie dymi i przez kilka sekund utrzymuje się taki stan aż w końcu wskoczy powoli na obroty i pracuje normalnie Do tej pory radziłem sobie tak ze odpalałem i chodził z minute dwie na wolnych obrotach i dopiero ruszałem z parkingu i nie było problemu. Ale przy mrozie -10 jest taka sytuacja odpalam pracuje normalnie 2-3 sekundy i wpada w wibracje jak by na jednym tłoko stracił kompresje i gaśnie nio i sytuacja z odpalaniem jak opisałem wyżej, ktoś doradzi w czym szukać awarii,

0 0