Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Seat Cordoba 1.6 1998 - K這pot z odpaleniem

11 Mar 2018 21:02 294 4
  • Level 8  
    W zesz造m tygodniu z rana odpali貫m auto i po oko這 5 sekundach zgas這 , nast瘼ne uruchamianie nic nie da這 mimo 瞠 rozrusznik kr璚i. Za 6 razem odpali lecz troch dziwnie,nie wiem jak to okre郵i jakby z po郵izgiem, potem nie by這 wi瘯szych problem闚 .Nast瘼nego dnia rano to samo za 5 6 razem odpali i znowu w ci庵u dnia nie ma problemu i tak z dnia na dzie .Od jakiego czasu mam delikatny wyciek z krucca termostatu , 瞠 wzgl璠u na temperatur jeszcze nie zrobi貫m , czy to mo瞠 mie zwi您ek z niepalenim przez wilgo. Szczeg鏊nie kapie w nocy jak zimny silnik. 安iec i przewod闚 nie wymienia貫m ok. 12 lat cewka by豉 wymieniona ok. 7 lat.
  • Level 11  
    Witam,ju sam znalaz貫 cz窷 odpowiedzi,obecny okres wilgoci tak dzia豉 na nasze samochody.Koniecznie trzeba zrobi taki serwis.Powodzenia. M.
  • Level 8  
    Tak,wymieni swiece i przewody,natomiast nie mog zrozumie jak w闚czas zapali i pochodzi kilka sekund i nagle zgas.

Dodano po 6 [godziny] 43 [minuty]:

Mam jeszcze pytanie odno郾ie termostatu czy s r騜ne jego wysoko軼i,a pytam dlatego bo w czasie ostatnich k這pot闚 z uk豉dem ch這dzenia kt鏎y jest opisany w jednym z post闚 nie mog貫m docisn krucca z termostatem do obudowy natomiast po wyj璚iu termostatu sam kr鏂iec dolegal.
  • Level 8  
    Swiece i przewody wymienione nadal trzeba d逝go kr璚i. Zdarzy si ze czasem zapali na dyg (jak si to m闚i )
  • Level 8  
    Cewka wymieniona na now auto odpala