Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maszynka do strzyżenia włosów do 150 zł

Pitis 11 Mar 2018 21:13 5382 7
    Pitis
    Level 2  
    Jak w temacie, jestem totalnym amatorem, szukam maszynki tak do 150 zł max do własnego użytku

Osobiście znalazłem

PHILIPS HC 5450/15
    Moser 1400
    BRAUN HC 5050

Ale totalnie się na tym nie znam, co polecacie
  • Helpful post
    quake_85
    Level 11  
    Miałem jedną maszynkę Philipsa, ostrza nie do zdarcia. Używałem jej kilka razy w miesiącu przez 5 lat i zepsuł się plastikowy, przesuwny grzebyk. Ok kilku lat mam drugą tej firmy i nie narzekam a cena około 100 zeta. Nie używam jej już tak często jak poprzedniej ale nigdy nie zawiodła. Oczywiście trzeba czyścić po strzyżeniu. Polecam
    Pitis
    Level 2  
    Kupiłem remingtona HC5810 Genius z polecenia kolegi, na weekend sprawdze i dam znać jak się spisuje.
    Pitis
    Level 2  
    No szczerze powiedziawszy jestem bardzo zadowolony, chodzi bardzo dobrze dodatkowo posiada kuferek z niezbędnymi akcesoriami także mogę śmiało polecić
    pawelira
    Level 16  
    Obcinam się sam. Miałem/mam ponad 10 latmaszynkę Philips QC5170 . Dla mnie rewelacja. Połamały się jednak nasadki i byłem zmuszony kupić nową. Chciałem taką samą jednak model nie dostępny już w sprzedaży.
    Myślałem o podobnej PHILIPS QC5570 ale jej nie kupiłem, sam nie wiem dlaczego. Chyba szkoda mi było dołożyć , kupiłem Philips HC5450/80 i żałuję tego . Maszynka w porównaniu do starego filipsa tnie fatalnie. Jest to jeden z moich najbardziej nieudanych zakupów
    Kupiłbym chyba tego PHILIPS QC5570 choć teraz nie jestem pewny czy byłby tak dobry jak stary, być może tak.
    r103
    Level 32  
    pawelira wrote:
    Obcinam się sam. Miałem/mam ponad 10 latmaszynkę Philips QC5170 . Dla mnie rewelacja. Połamały się jednak nasadki i byłem zmuszony kupić nową. Chciałem taką samą jednak model nie dostępny już w sprzedaży.
    Myślałem o podobnej PHILIPS QC5570 ale jej nie kupiłem, sam nie wiem dlaczego. Chyba szkoda mi było dołożyć , kupiłem Philips HC5450/80 i żałuję tego . Maszynka w porównaniu do starego filipsa tnie fatalnie. Jest to jeden z moich najbardziej nieudanych zakupów
    Kupiłbym chyba tego PHILIPS QC5570 choć teraz nie jestem pewny czy byłby tak dobry jak stary, być może tak.

Miałem podobny problem :D - przed jego rozwiązaniem użyłem wyszukiwarki /biorąc pod uwagę że przez 15 lat zdecydowanie zmieniono koncepcję jakości sprzętu AGD/.

I mojego Philipsa made in Hungary - po przeczytaniu opinii że po prostu teraz następczynie tej maszynki mają o połowę mniejszą moc - zastąpiłem jakimś "profesjonalnym" chińczakiem z Aliexpress kopią Babyliss - tnie jak kosiarka do trawy strzyżenie trwa 20 sekund...
    Przemek2802
    Level 12  
    Ja mam Philipsa QC5070. Używana raz na dwa miesiące od ok 10 lat...Mam problem, bo po strzyżeniu średnią nasadką na 9 mm mam dużo pojedynczych, nieściętych włosów. Co może być nie tak?