Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Panasonic HC-V210M - Jak z pliku .mts wyciągnąć datę i godzinę nagrania

partyzantzwlngw 12 Mar 2018 20:35 354 5
  • #1 12 Mar 2018 20:35
    partyzantzwlngw
    Poziom 2  

Witam

Mam taki oto problem: posiadam kamerę Panasonic HC-V210M. Nagrania są zapisywane w plikach .mts Wymagany co do filmu, który jest nagrywany to jakość HD 720 p. Z tym sobie radzę, ale mam problem z datą i godziną nagrania, które muszą być widoczne cały czas na filmie. Wyświetlane sa tylko na ekranie kamery natomiast na filmie już nie.
    Jak wyciągnąc datę i godzinę i czym?

Pozdrawiam

Darek

0 5
  • #2 14 Mar 2018 07:45
    Polon_us
    Poziom 41  

Jeśli kamera podłączona jest do telewizora, to data i czas są widoczne na jego ekranie w trakcie odtwarzania plików z kamery?

0
  • #3 14 Mar 2018 13:55
    jarrod
    Poziom 17  

Napisy zawierające datę i godzinę nagrania są zawarte w plikach *.mts. Na komputerze możesz użyć np MPC-HC i w opcjach napisów włączyć ich pokazywanie. Wtedy to tak będzie wyglądało:
    Panasonic HC-V210M - Jak z pliku .mts wyciągnąć datę i godzinę nagrania

Natomiast napisy do pliku tekstowego możesz wyciągnąć przy pomocy SubtitleEdit'a, wcześniej przemuksowując mts do mkv w mkvtoolnix'ie. W SubtitleEditorze wybierasz opcję 'importuj napisy z pliku Matroska'.

0
  • #4 14 Mar 2018 20:52
    partyzantzwlngw
    Poziom 2  

Witam

Na telewizorze data i czas sie nie wyswietlaja. Z tym ze TV czyta tylko pliki .mp4 i mp4 w trybue iframe. Nie widzi plikow w trybie AVCHD.

Sproboje MPC_HC.

Edit: Udalo sie zobaczyc date i godzine. Pytanie tylko jak zrobic , zeby z plikow .mts zmontowac film , zapisac go jako mp4 720 p i żeby była widoczna data i godzina.

0
  • #5 15 Mar 2018 04:02
    Polon_us
    Poziom 41  

partyzantzwlngw napisał:
    Na telewizorze data i czas sie nie wyswietlaja.

Zadając pytanie miałem na myśli połączenie HDMI.

Jak podłączam swoją kamerę poprzez HDMI lub analogowe połączenie, to wszystko co jest na ekranie kamery mogę widzieć na ekranie telewizora.
    Jeśli czas/data byłyby widoczne, to może udałoby się nagrać ten obraz na dysk podłączony do gniazda USB telewizora.
    Zakładam, że telewizor ma taką możliwość.

0
  • #6 31 Maj 2018 08:14
    partyzantzwlngw
    Poziom 2  

niestety nie udalo sie

0
  Szukaj w 5mln produktów