Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sparowanie Integry 64 z drukarką kafką.

instal200 12 Mar 2018 20:36 1776 17
Optex
    instal200
    Level 2  
    witam, Klient sobie wymyślił oprócz rejestrowania on-line to jeszcze drukarkę która ma nabierząco drukować zdarzenia. dawno temu podpinałem do dsc 4020 teraz mam podpiąć do integry i mam problem z programowaniem Satel rozłożył ręce że juz niewie o co chodzi, producent drukarki tymbardziej. kabel zrobiony jak ze schematu predkosci ustawiane jak w centrali tak w drukarce, testowane na trzech płytach.
  • Optex
    sciacho
    Level 18  
    a problem w czym jest , bo jakoś niejasno napisałeś 
  • Optex
    Stan-Mar

Level 26  
    Jak rejestrujesz on-line?
    instal200
    Level 2  
    no on-line znaczy podglad w guardzie, pamieci zdarzen, ale potrzebne sa wydruki. a drukarka wogóle nie chce drukować.
    Stan-Mar

Level 26  
    Guard podłączony do manipulatora, czy przez RS na płycie głównej lub po lanie?
    Gutek1512
    Level 20  
    A downloading wyłączony ? Drukarka wpięta w RS na płycie oczywiście.
    instal200
    Level 2  
    o dawnlodingu to nie powiem a ma duze znaczenie, i co w satelu by o tym nie wiedzieli jak krok po kroku robilismy.
    Stan-Mar

Level 26  
    instal200 wrote:
    o dawnlodingu to nie powiem a ma duze znaczenie, i co w satelu by o tym nie wiedzieli jak krok po kroku robilismy.

Potrzebujesz pomocy, to odpowiedz na pytania, które zostały postawione wcześniej.
    W Satelu pracuje teraz dużo osób, które nigdy nie parowały Kafki z Integrą.
    Gutek1512
    Level 20  
    Robiliście krok po kroku z serwisem Satela, nie poszło, więc się nie da widocznie. Nie wiem czego oczekujesz od użytkowników forum, przecież nikt z nas nie może więcej wiedzieć niż wspomniana infolinia.
    Stan-Mar

Level 26  
    Gutek1512 wrote:
    Robiliście krok po kroku z serwisem Satela, nie poszło, więc się nie da widocznie. Nie wiem czego oczekujesz od użytkowników forum, przecież nikt z nas nie może więcej wiedzieć niż wspomniana infolinia.

Po to się pytam, żeby ustalić w czym jest problem.
    A dlatego pytam, bo się da - mam w czterech bankach uruchomiony Guardx oraz drukarkę.
    Jeżeli chcesz pomocy, to proszę napisać o konfiguracji, o którą wczesniej pytałem.

A co do Satela,, to w pomocy warto rozmawiać tylko z nielicznymi (np. Krzysiu Borlik).
    reweriko

Level 25  
    Rozrysuj twój kabel lub zrób fotkę bo brniemy w nicość.
    Stan-Mar

Level 26  
    Żeby nie było, że nie można
    Sparowanie Integry 64 z drukarką kafką.
    Stan-Mar

Level 26  
    Schemat kabelka z instrukcji Satela. Natomiast ustawienia swich to metoda prób i błędów. W ciągu 2-3 tygodni znowu będę na obiekcie, to mogę zajrzeć.