Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Wciągarka Geda Lift Standard - Nie reaguje na przyciski pilota start góra lub s

damszelb 12 Mar 2018 21:58 558 6
  • #1 12 Mar 2018 21:58
    damszelb
    Poziom 11  

Na czarnym styczniku (pierwszy od lewej po transformatorze) jest zwarcie na cewce. Ma symbol 9716. Można go gdzieś kupić lub zastąpić innym?

Wciągarka Geda Lift Standard - Nie reaguje na przyciski pilota start góra lub s

0 6
  • #3 13 Mar 2018 20:43
    Krzysztof Reszka
    Moderator Elektrotechnika

Przydałby się schemat by określić ilość styków czy napięcie cewki. Na internecie pod hasłem przekaźniki lutowane znajdzie kolega wiele takich.

1
  • #5 16 Mar 2018 15:33
    damszelb
    Poziom 11  

Zdemontowałem stycznik pierwszy i drugi i jednak są sprawne. Zwarcie powstaje po przyciśnięciu przycisku "Do góry" na pilocie. Bez schematu sobie nie poradzę.
    Wciągarka Geda Lift Standard - Nie reaguje na przyciski pilota start góra lub s

0
  • #6 16 Mar 2018 16:01
    bubu1769
    Warunkowo odblokowany

Sprawdz jaki numer przewodu idzie do przycisku od podnoszenia i wypnij go z tej listwy co masz po prawej stronie, jeśli przestanie robić zwarcie spróbuj zastąpić go jednym z tych zapasowych co zostały.

0
  • #7 31 Paź 2018 09:36
    damszelb
    Poziom 11  

Znalazłem w internecie podobny schemat i okazało się, że klient podłączył pilota od innego modelu windy i to w nim powstawało zwarcie.
    Po podłączeniu oryginalnego pilota wszystko działa poprawnie.

0